Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Metehan GÜNEY

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar dostlar. Bugünkü konumda sizden bir ricam var. Arkadaşıma ve kendime kulaklık alacağım. Arkadaşımın 40 TL gibi az bir miktar bütçesi var ve bence alınacak en iyi kulaklık "Snopy Rampage SN-R9". Daha iyi olacak önerileriniz var ise önermenizi rica ediyorum. Kendime gelelim. Aynı tavsiyelere benimde ihtiyacım var ancak benim bütçem 70-80 TL arası. Ben de kendime "Snopy Rampage SN-R10" düşünüyorum. Üzerine şu şu kadar para koy şunu al gibi önerilerde sunabilirsiniz ancak sadece benim için böyle sunun lütfen. Arkadaşımın bütçesi cidden kısıtlı. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör sizden de tavsiye bekliyorum. Okuyan herkese teşekkürler iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık olarak sana tavsiyem bazı kulaklıklar uzun süre kullanımda çok fena kulağı ağrıtıyor. En fazla 1 saat falan kulaklık takabiliyorsun. O yüzden özellikle konforuna ve rahatlığına dikkat et. Kulağı ağrıtmayacak cinsten olsun donanımsal konuya gelirsek daha tecrübeli arkadaşlar sana tavsiye verecektir. :)

Herkese selamlar dostlar. Bugünkü konumda sizden bir ricam var. Arkadaşıma ve kendime kulaklık alacağım. Arkadaşımın 40 TL gibi az bir miktar bütçesi var ve bence alınacak en iyi kulaklık "Snopy Rampage SN-R9". Daha iyi olacak önerileriniz var ise önermenizi rica ediyorum. Kendime gelelim. Aynı tavsiyelere benim de ihtiyacım var ancak benim bütçem 70-80 TL arası. Ben de kendime "Snopy Rampage SN-R10" düşünüyorum. Üzerine şu şu kadar para koy şunu al gibi önerilerde sunabilirsiniz ancak sadece benim için böyle sunun lütfen. Arkadaşımın bütçesi cidden kısıtlı. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör sizden de tavsiye bekliyorum. Okuyan herkese teşekkürler iyi forumlar.

Rampage kulaklık alma bence konforluk açısından kulaklıklar var. YouTube'dan izleyebilirsin.

Geri
Yukarı