Wise Folder Hider ile gizlenen dosyanın silinmesi

KatabolikEtki

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Civil Aviation
Wise folder hider programını kullanarak yerel disk D içerisinde bulunan bir klasörü gizledim, daha sonra yerel disk D'yi yanlışlıkla biçimlendirdim ve partitionu sildim ardından disk yönetiminde görünen kullanılabilir boyut ile partitionu tekrardan oluşturdum. Daha sonra gizlediğim klasör aklıma gelince hemen wise folder hider programına giriş yaptım programa girdiğimde içinde gizlediğim dosya görünmüyordu. Kısacası tüm verilerimi kaybettim. Çoğu recovery programını kullandım fakat verilerimi bulamadım, çözüme ulaşamayınca sorunumu sizlerle paylaşıp çözüm önerilerinizi görmek istedim. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabit diske tarama yapıp kurtarılabilir dosyaları gösteren bir yazılım kullanmanız gerek. Bu yazılımlar da ücretli olur. Mesela:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de aynı sorunla karşı karşıya kaldım. Winmend Folder Hidden ile gizlemiş olduğum fotoğraf klasörümün bulunduğu diske format attım. Siz bu proğram ile sıkıntınızı çözdünüz mü?

Ben de windmend ile gizli dosyalar varken yanlış diske format atıp önemli dosyalarımı yok ettim sonra çeşitli programlarla kurtardım fakat kurtardığım dosyalar içerisinde windmend ile şifrelenmiş olanlar görülebiliyor oynatılamıyor kesilip kopyalanamıyor çözemedim bir türlü nasıl bu dosyaları açabileceğimi bilen arkadaşımız var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı