Wish alışveriş sitesi dolandırıcı mı?

hikmetumut2020

Femtopat
Merhaba, 1 ay önce "wish" adlı bir alışveriş sitesi keşfettim 6000 TL'lik ürünü 300 TL'ye satıyor, %90 indirim veriyor, yani ürünleri çok ucuza satılıyor. Böyle bir durum olduğu için şüphelendim çünkü İnternet'e baktığımda ürünleri göndermediği, farklı ürünler gönderdiği mesela telefon sipariş edip ekran koruyucu gönderdiği gibi birçok yazı okudum. Çoğu kişide ürünleri 6-7 ayda gönderdiklerini ve yurt dışından geldiği için neredeyse ürünün kendisi kadar gümrük vergisi ödedikleri yazıyordu. Tecrübesi olan var mı? Wish alışveriş sitesi güvenilir mi, yoksa dolandırıcı mı?

Merhaba, 1 ay önce "wish" adlı bir alışveriş sitesi keşfettim 6000 TL'lik ürünü 300 TL'ye satıyor, %90 indirim veriyor, yani ürünleri çok ucuza satılıyor. Böyle bir durum olduğu için şüphelendim çünkü Internet'e baktığımda ürünleri göndermediği, farklı ürünler gönderdiği mesela telefon sipariş edip ekran koruyucu gönderdiği gibi birçok yazı okudum. Çoğu kişide ürünleri 6-7 ayda gönderdiklerini ve yurt dışından geldiği için neredeyse ürünün kendisi kadar gümrük vergisi ödedikleri yazıyordu. Tecrübesi olan var mı? Wish alışveriş sitesi güvenilir mi, yoksa dolandırıcı mı?

Hocam PS4 Pro 500GB adlı konsolu 2000TL gibi komik rakamlara satılığa çıkarmışlar bence bulaşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı