Yazılımbudur sitesi dolandırıcı

10dk geçti canlı destek cevap yok, zaten iptal için cevap veren yoktu ve telefonlara 20dk aramayı denedim açan yok.

3 key aldık hepsi Retail idi. Sipariş verdiğimde mesaj olarak Retail key istediğimi belirtmiştim, bunun ile alakalı olabilir mi acaba?
Ben siparişi bile iptal ettim 18:00'dan sonra hatta 2 saat bekledim gelecek mi diye, sorunumu benim eski Key ile çözdüm. Çözülünce onaylanmamıştı, iptal edip mesaj da durumu iza ettiğim halde bedava dağıtılan lisans vermişler ve iptali dikkate almamışlar. Lisans gelmemişti ve onay sürecinde idi üstelik iptal ettiğim saatte.
Güncelleme: Saatte bir sitede bulunan iki numarayı arıyorum ve hep ya boş çalışıyor ya da bağlanmak istediğin hangi bölüme bağlanırsan bağlan hiç biri bağlanamadı diye hata verip kapanıyor. Yani adamlar da destek yok, sattıkları ürün beleş lisanslar. Sen ürünü onay vermediği zaman bile iptal etmeyi yap etmezler ve o yine saçma bedava lisans gönderip paranı ele geçirir. Kısaca tam bir dolandırıcı taktikleri vunlar. N11 gibi sitelerden alın en azından N11 paranız iade eder havuzun da olduğu için. Böyle harici güvenilmeyen sitelerden almayın aldırmayın.
Güncelleme 2: Yazılımbudur'a mail attım cevap gelmedi. Sanki dürüst satıcı imajı vermek için sahte chat, sahte numara ve sahte numara ile mesaj göndermeleri yok mu telefona...

Son düzenleme:
Dün canlı desteğe yazdım.
Bu canlı desteğe ben neden ulaşamıyorum acaba?

3 key aldık hepsi Retail idi.
Lisansları Google yazınca sonuçlar çıkıyor mu?

MAK keyler zaten her yerde dolaşıyor.
İki sene önce aldığım VOLUME_MAK yazan lisans türünde neden Google gibi yerler de sonuçlar çıkmıyor ve yeni anakartta eski aldığım KEY ile aktif ettim.

Daha önceden bir konuda belirtmiştim. OEM diye Facebook gruplarında ücretsiz dağıtılan MAK anahtarlardan vermişlerdi. Şikayet var vb. yazınca direkt OEM anahtar vermişlerdi. Sus payı verip, geçiştiriyorlar. Bu siteden uzak durmanızı öneririm.

Ben Gamesatis'dan aldım. Kod internette dolaşıyormuş ama satıcı da çok iyiydi. Pek takmıyorum internette dolaşıp dolaşmadığını. Zaten kodun olduğu siteler de Çince siteler.

İlginç. 2 sene önce Windows 10 Pro almıştım. Almadan önce canlı destek ile konuştuğumda retail verildiğini söylemişlerdi. Ss'leri vardı. Key aldım mak çıkmıştı mail ile iletişime geçip fotografları da atmıştım. Yeni key vermişlerdi. Bu sefer retaildi, 2 seneden beri kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı.

@LossSantos Hocam ben siparişi iptal ettim ve mesaj da atmıştım her yerden gerek kalmadı diye, direk iptalim onaylanmamış ve ne KEY olduğunu da bilmiyorum henüz, internette dolaştığını KEY'i Google yazınca öğrendim.
Verdikleri KEY'i Google'de araştırdım MAK yazıyor her yerde.

Yazıda şöyle: Description : Windows 7 All Volume Editions Volume:MAK

Geri
Yukarı