Wish Güvenilir mi?

No44

Decapat
Wish adında uygulamayı indirdim ve ürünlerde ki fiyatlar aşırı düşük. Sepete eklediğin zaman ise 1 saat içinde al diyor. Örnek olarak 1050 Ti fiyatına bakın. Ürün yalnızca soğutucu da değil, adam her şeyi özellikleri ve resimleri atmış. Bu fiyat haricinde Bir de 50-70 arası kargo ekliyor. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı? Güvenli mi? Dolandırıcı mı? Ürünü gerçekten yolluyorsa Çin'den mi yoksa başka bir ülkeden mi yolluyorlar?

Ekleme: Sonradan fark ettim, başlıkta da 960 Ti yazıyormuş. İyice şüphelendim.
inCollage_20190906_212111766.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce açılmıştı bu tip konular. Wish pek de güvendiğim bir site değil. Şu zamanda 220 TL'ye kim kime 960 Ti veya 1050 Ti satar ki ? Ayrıca farkettiyseniz resimdeki kartta VGA çıkışı var. 9xx serisini bilemem ama hiçbir 10xx serisinde VGA girişi yok.

Kimse hayrına 1000TL'lik ürünü 200'e vermez (bence). Ki başlıklar bile farklı iken ve fiyatı R7 240'a eşit iken yaklaşmayın bence aman ha dikkat edin.

İndirirken yorumlara fazla bakmadım fakat ilk yorumda; telefon siparişinde bulundum, geldi falan diyen bir yorum vardı (yüksek oranla fake'dir). Yani bunlar dolandırıcı ise bu uygulama neden hâlâ Play Store'da bulunuyor? Benim en çok merak ettiğim buradan herhangi bir siparişte bulunan var mı? Play Store'u bizi böyle (dolandırıcı ise tam mantığını bilmiyorum) uygulamalardan nasıl koruma yoluna gidiyor?

İndirirken yorumlara fazla bakmadım fakat ilk yorumda; telefon siparişinde bulundum, geldi falan diyen bir yorum vardı (yüksek oranla fake'dir). Yani bunlar dolandırıcı ise bu uygulama neden hâlâ Play Store'da bulunuyor? Benim en çok merak ettiğim buradan herhangi bir siparişte bulunan var mı? Play Store'u bizi böyle (dolandırıcı ise tam mantığını bilmiyorum) uygulamalardan nasıl koruma yoluna gidiyor?
Öncelikle attığın ekran kartı fake GPU bunu söyleyeyim.
Play store da hala bulunması normal diyebiliriz daha çok böyle uygulama var. Dolandırıcı niteliği taşıyan. Ve tüm ürünleri sahte değil diye biliyorum dikkatli olun. Bilgisayar parçası alıncak bir yere benzemiyor.
Yok hepsi sahte. Sahteyi bırak adamlar göndermiyor bile uzak dur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı