Wish güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
Uçuk fiyatlardan dip fiyatlara inen malın ticaretinin yapılması, onu dolandırıcı yapmaz birader.

Akıl var mantık var diyecektim fakat yokmuş.

Herhangi bir şeyin 757TL'den 4 TL'ye düşmesinde bir dolandırıcılık olması sizi hiç düşündürtmemiş gördüğüm kadarıyla.

Akıl var mantık var diyecektim fakat yokmuş.

Herhangi bir şeyin 757TL'den 4 TL'ye düşmesinde bir dolandırıcılık olması sizi hiç düşündürtmemiş gördüğüm kadarıyla.

Beyin idrakında sıkıntı var ya da tecrübe etmemişsin ticaret konusunda ufaklık. Daha 3 hafta önce 899 TL'den 49 TL'ye düşen ring & earring seti aldım. Gerçi çok HOI4 oynamış;Yugoslavya bayrağı koyan herife ne anlatabilirsin ki?🥲

Beyin idrakında sıkıntı var ya da tecrübe etmemişsin ticaret konusunda ufaklık. Daha 3 hafta önce 899 TL'den 49 TL'ye düşen ring & earring seti aldım. Gerçi çok HOI4 oynamış;Yugoslavya bayrağı koyan herife ne anlatabilirsin ki?🥲

Akıl ve mantık yoksunu olduğunun sağlamasını yapmışsın kendi kendine tebrik ederim. Hayatın oyun olmasın azıcık gerçekle ilişki kurmayı dene yugoslavya bayrağı koymam bizzat yugoslav olduğum için. Ufaklık kelimesi seni burada biraz düşündürsün azıcık çıkarım yaparsan yaşımı hesaplayabilirsin.

Uçuk fiyatlardan dip fiyatlara inen malın ticaretinin yapılması, onu dolandırıcı yapmaz birader.
kanka mesajıma bak sence değil mi?
Abim demişti böyle bir yer varmış çok güvenilir falan internetteki videoları gösterdi 800 liralık alışveriş yapacağını söyledi. Sitenin dolandırıcı olduğunu söylediğimde bana madem dolandırıcı bunlar neden dolandırılmıyor falan diyordu ben de peki tamam söyle dedim 800 liralık alışverişin sonucunu anlatıyorum:
Apple AirPods 2 tane: Garip şekilli bir lastik.
Renkli hoodie(pahalıydı bu bayağı): Kağıt. Yani bildiğiniz kumaş görünümlü kağıttı hoodie.
Tişört: Ne siz sorun ne ben söyleyeyim.
Akıllı saat: Saat yerine en azından ucuz bir kordon göndermişlerdi helal olsunlar.
Ve daha birçok şey almıştı ve neredeyse hepsi de farklı satıcılardan.

Güvenmeyin.

kanka mesajıma bak sence değil mi?
Yok kanka okudum doğrudur hiç alışveriş yapmadım da zaten wish sitesinden. Benim kıl olduğum durum konu dışı söylemlerle konu içerisinde tartışma yaratan malum şahıslar. Yugoslav kılıklı ufaklığın teki gelmiş uç fiyattan dip fiyatlara inen eşya sende kıllanma yaratmaz mı diyor. E kardeşim ben zaten bu tarz eşyalarla alışveriş yaptım ve elime de geldi bu eşyalar diyorum sonra da sus pus oluyor :). Arkadaşın tek derdi kavga ortamı yaratmak işte ne olsun.

Yok kanka okudum doğrudur hiç alışveriş yapmadım da zaten wish sitesinden. Benim kıl olduğum durum konu dışı söylemlerle konu içerisinde tartışma yaratan malum şahıslar. Yugoslav kılıklı ufaklığın teki gelmiş uç fiyattan dip fiyatlara inen eşya sende kıllanma yaratmaz mı diyor. E kardeşim ben zaten bu tarz eşyalarla alışveriş yaptım ve elime de geldi bu eşyalar diyorum sonra da sus pus oluyor :). Arkadaşın tek derdi kavga ortamı yaratmak işte ne olsun.

Yani öyle şeyler doğal böyle insanlarda ön yargı var fiyatı ucuz ise bir b*kluk vardır diye ama şöyle söyleyeyim. 50TL'ye Cooler Master 850Watt 80Plus Gold güç kaynağı satın alanı gördüm garanti vs. Her şeyi de duruyor(kampanya ürünü). Siteyi bilmeyen birisinin araştırmadan tartışma çıkarması mantıklı bir hareket değil. Siteye gelirsek dediğim gibi abim internetteki videolara güvenerek dediğimi dinlemeyip bir sürü farklı satıcıdan bir sürü farklı ürün aldığı için ilk elden bu sitede dolandırıcı olmayan insan sayısının bir elin parmağını geçmediğini öğrenmiş oldu.
Aynı hataya düşmeyin :)

Geri
Yukarı