Wish'den balık oltası almak

Wish dolandırıcı değildir fakat hiçbir güvenlik prosedürü uygulamaz. Bu yüzden gerçekçi fiyatı olmayan ya da +100 olumlu yorumu olmayan yerlerden alınmaz. Amazon gibi aldığınız ürünün arkasında durmaz. Ben de tavsiye etmem malesef.
Baya bi yorun var hocam bu üründe
Bi sipariş etsem kaç tl gümrük gelir onu merak ediyorum ürün ucuz, oltalarda pahalı fazla ücret çıkarmasın.

Bayağı bir yorun var hocam bu üründe.
Bir sipariş etsem kaç TL gümrük gelir onu merak ediyorum ürün ucuz, oltalarda pahalı fazla ücret çıkarmasın.

Benim bildiğim en ucuz gümrük 15 TL, fakat bir arkadaş 8 ödediğini söylemişti siz 8 baz alın. Ondan sonra ürünün fiyatı 1 kuruştan başlıyor işte %40'ı kadar bir vergisi var aşağı yukarı. Satın alırken satıcıyla iletişime geçebiliyorsanız ona ürüne 5 dolar yazmasını söyleyin. O zaman minimum değer olan 15'i ödersiniz. Onlar yazmaya alışık zaten yazarlar siz söyleyince.

Benim bildiğim en ucuz gümrük 15 TL, fakat bir arkadaş 8 ödediğini söylemişti siz 8 baz alın. Ondan sonra ürünün fiyatı 1 kuruştan başlıyor işte %40'ı kadar bir vergisi var aşağı yukarı. Satın alırken satıcıyla iletişime geçebiliyorsanız ona ürüne 5 dolar yazmasını söyleyin. O zaman minimum değer olan 15'i ödersiniz. Onlar yazmaya alışık zaten yazarlar siz söyleyince.
5 TL'lik her ürüne 15 tl vergi uygularlar mı? Drone sipariş ettim 5 TL'ye😂 Yorumlara baktım herkese dronu gelmiş bende alıym dedim. Kameralı birde😂😂

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı