Witcher 1 alınır mı?

1Rammstein

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 / Anakart: Msi x470 Gaming Plus Max / Ram: GoodRam 16GB(2x8GB) 4000MHz CL18 / Ekran Kartı: Galax NVIDIA Geforce GTX 1060 6gb
Witcher 3'ü bitirdim Witcher 1, 2, 3 diye sırasıyla save aktararak oynamak istiyorum fakat Witcher 1'im yok. Steam'de 120TL olmuş. Arkadaşımın hesabından oynasam save aktarabiliyor muyum? Witcher 1'e 120TL vermek istemiyorum. 2025 gibi Witcher 1 remake gelecekti diye hatırlıyorum. Witcher 3 Next gendeki gibi bir şeyler yabilirler mi? Öyle olursa gelecekte bir daha almamak için alabilirim. Ne yapayım alınır mı Witcher 1?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakasız Mafia 1 2 3 alınır mı? Paket halinde 120TL.

Mafia 1 Definitive alınır, normal hali kişiden kişiye göre değişir bana göre alınmaz. Mafia 2 alınır.

Paket halinde alınca 3 beleşe geliyor 120TL alıyorum o zaman.

Witcher 1 bence baya kötu bir oyun. Oynanmıcak seviyede. Kontroller rezalet. Direk 2. Oyundan baslayın hikayeyi de youtube videolari ile öğrenirsiniz.

2,5 liraya almıştım, vay arkadaş.
Witcher 1 mekaniksel olarak kütük bir oyundur ama serinin diğer iki oyununa göre çok daha iyi bir RP deneyimi sunar. Yaptığın seçimler gerçekten önem arz eder ve hikayeye olan etkilerini ciddi anlamda gözlemleyebilirsin. 120 TL etmez tabii, orası ayrı. Yine de tercih senin.

Geri
Yukarı