Witcher 1 Müziklerinin, Witcher 3 Müziklerinin temelini oluşturduğunu biliyor muydunuz?

Mithrandir59

Hectopat
Yer
İstanbul
Pek çok oyun sever Witcher 3'ü gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olarak kabul etmektedir.
Bunda hiç kuşkusuz harika müziklerinin rolü büyük.
Pek çok oyuncu eski oyun mekanikleri sebebi Witcher 1'i oynamadı pek çoğu da asla bitirmedi.
Ama ilk oyunu sonuna kadar oynayıp bitirdikten sonra "bu melodiler bana bir yerden tanıdık geliyor!" derken buluyorsunuz kendinizi.
İlk oyun müzik anlamında çok başarılı ve özgün, bu paylaşım ile çok bilinmeyen bu mükemmel müziklerin keşfedilmesini umuyorum.
Umarım birilerinin ruhuna iyi gelir. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

32 saatlik oyun deneyimi boyunca arka planda sürekli aynı müzik çalıyordu. Bir noktadan sonra o dandik müzik beni sinir etmişti. Zaten o müzikten başka müzikte aklımda kalmadı.
Bize pek öyle gelmedi. Pek çok farklı kaliteli müzik içeriyor, albüme şans vermek lazım. :)

Orta Çağ müzikleri gerçekten insana tuhaf bir huzur veriyor. :)
Katılıyorum. Atmosferi kuvvetli olanlar özellikle etkileyici olabiliyor. :)

Geri
Yukarı