Witcher 1 oynamadan Witcher 2 ve 3 oynamak

Oyunları peş peşe oynarsan sıkabilir. Oyunların arasına biraz zaman koy. Bitirdiğin bir dizinin yeni sezonunu beklemek gibi yap bu isteğini arttıracaktır. Tabi diziler gibi aylarca değilde 3 gün 1 hafta filan :D

Witcher 1 hikayesi için oynanabilir gayet güzel mekanikler kötü de olsa 100 saat gömdüm. 2. oyun da oynanır. 3 kesin oynanmalı zaten rpg seviyorsan.
Zaten bu zamana kadar çoğunlukla hep eski oyun oynuyordum, güncel bir sistemim olacağı için AAA oyun oynama isteği geldi bende. Çok bir fark hissedeceğimi sanmıyorum Witcher 1'de.

Bence 1'i de oyna. Mekanikleri kötüleyen arkadaşların çoğu bence beceremedikleri için sallıyorlar bu arada. Zira çoğu kişi daha ilk bölümü geçemiyor. .Aşırı iyi değil mekanikler elbette ama gömüldüğü kadar kötü de değil. Zor modda keyif alarak bitirdim rahatlıkla.

Bence 1'i de oyna. Mekanikleri kötüleyen arkadaşların çoğu bence beceremedikleri için sallıyorlar bu arada. Zira çoğu kişi daha ilk bölümü geçemiyor. .Aşırı iyi değil mekanikler elbette ama gömüldüğü kadar kötü de değil. Zor modda keyif alarak bitirdim rahatlıkla.
Dövüş mekanikleri bence zor değil ve basit, alışması kolay oldu benim için. Normalde her seriyi normal zorlukta oynarım, ancak nedense bu sefer en kolay moda aldım, rakipler çok kolay ölüyor. Oyunu 2,70 TL'ye aldım ve şu anda oyunun 12. Saatindeyim. Çok ucuz bir miktara keyifli ve uzun oyun deneyimim oldu.

Witcher 3 GOTY şeklinde almalısın kesinlikle çünkü iki DLC ile oyuna+100 saatlik hikaye kısmı ekleniyor. Normal versiyon aldıysan iade edip onu al.
İndirim bitti çoktan, GOTY versiyonu 75 TL. Oyunu iade etsem indirimdeyken aldığım para hesabıma yatacak, indirimde 20 TL civarı parayla almıştım oyunu. O kadar para verebileceğimi sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı