Witcher 1 Tepki Vermiyor

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba Steam indirmelerinden Witcher 1 ve Witcher 2 almıştım, Witcher 2 sorunum çözüldü, fakat Witcher 1 indirdiğimde oynamaya tıklıyorum, oyun ne açılıyor ne hata veriyor. Görev Yöneticisinden baktığıma göre oyunun Exe'si açılıyor, ardından askıya alınıyor, sonradan askıdan çıkarılıyor ve bir daha alındığında kapanıyor. İşletim Sistemim Win 10, uyumlulukta açmayı denedim olmadı, nasıl düzelteceğim?

Türkçe yama yüklüyse onu kaldırıp öyle çalıştırmayı deneyin. Oyunun ortalarında yaşadığım bastığımda açılmama sorunu öyle çözülmüştü. Hatta Türkçe yama yüklü değilse onu yükleyip çalıştırmayı deneyin. Bir de çok basite kaçacak ama oyunu yönetici olarak çalıştırın. Bunlar olmazsa son çare oyunu kaldırıp yeniden kurmak.
Dediğiniz herşeyi yaptım gene olmadı. Çıldırmak üzereyim, Witcher 2 takır takır çalışırken Witcher 1 çalışmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı