Witcher 1 ve 2 bitmeden Witcher 3'e başlanır mı?

Hiçbir sıkıntı yaşamadım diyenleri ciddiye alma onlar daha neyi kaçırıp kaçırmadığını bile bilmiyor. Bu başyapıt a başlamak istiyorsan ilk 2 oyunu oynaman zorunlu Max keyfi almak istiyorsan.

The Witcher paketi almıştım 3 tane oyun gelmişti The Witcher Enchanced Edition 1.oyun oluyor değil mi?

Ben direkt 3. oyundan başladım, sonra diziyi izledim, sonra da kitaplara başladım. 3. oyunda hikayeyi bilmiyorsanız pek zevk alamayabilirsiniz. Benim tavsiyem şu şekilde; ilk önce diziyi izleyin, ardından 3. yada 2. oyuna başlayın. Aslında en iyisi kitaplardan başlamanız fakat bitirmeniz çok uzun süreceğinden direkt diziye başlayın derim ben. En azından evreni, karakterleri tanır, karakterlerin hikayesi hakkında da az çok bilgi edinirsiniz.

Başlanır ama kitap bitirsen yada en azından seri başından başlasan çok ayrı bi zevk alırsın. Direkt 3 ten başlarsan geri dönüşü olmayan bi pişmanlık yaşayabilirsin, '' keşke 1'den başlasaydım'' gibi(yaşandı). Ben witcher 3 'ü 2 kez bitirmiş witcher 2'yi 2 kez bitirme yolunda olarak söylüyorum ki; witcher 1'i grafik kötü, kontrol zor diye hiç oynamamıştım ancak şuan bi bakayım dedim 20. Saat gibi bir şeydeyim, abi çok iyi yapmışlar oynamadığıma bin pişmanım. Bence oynamalısın aşırı eğlenceli ve witcher 2'yi tokatlar seviyede. Birde 1 ve 2'yi oynayınca witcher 3'de önceden tanıdığın karakterleri görmek ayrı bi zevk...

Başlanır ama kitap bitirsen ya da en azından seri başından başlasan çok ayrı bir zevk alırsın. Direkt 3'ten başlarsan geri dönüşü olmayan bir pişmanlık yaşayabilirsin, " keşke 1'den başlasaydım" gibi(yaşandı). Ben Witcher 3'ü 2 kez bitirmiş Witcher 2'yi 2 kez bitirme yolunda olarak söylüyorum ki; Witcher 1'i grafik kötü, kontrol zor diye hiç oynamamıştım ancak şu an bir bakayım dedim 20. saat gibi bir şeydeyim, abi çok iyi yapmışlar oynamadığıma bin pişmanım. Bence oynamalısın aşırı eğlenceli ve Witcher 2'yi tokatlar seviyede. Bir de 1 ve 2'yi oynayınca Witcher 3'te önceden tanıdığın karakterleri görmek ayrı bir zevk...

1'i indirdim o kadar kötü bir grafiği yok (5 sene boyunca CS 1.6 oynadım artık bu grafiklere alıştım)
Düzenleme: Grafik idare eder ama dövüş mekaniği berbatmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı