Çözüldü Witcher 2 - 0xc000007b | witcher2.exe

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Process Monitor Log Özeti
witcher2.exe

Bilgisayar adı
AYNUR
Mantıksal işlemci sayısı
4
RAM
1.93 GB
İşletim sistemi
Windows 6.3 Build 9600.2 64-bit
DLL dosyaları
Kod:
AcLayers.dll KernelBase.dll MPR.dll advapi32.dll apphelp.dll bcryptprimitives.dll cfgmgr32.dll combase.dll cryptbase.dll d3dx9_39.dll fmod_event.dll fmod_event_net.dll fmodex.dll gdi32.dll imm32.dll kernel32.dll mpr.dll msctf.dll msvcrt.dll ntdll.dll ole32.dll oleaut32.dll rpcrt4.dll sechost.dll setupapi.dll sfc.dll sfc_os.DLL sfc_os.dll shell32.dll shlwapi.dll sspicli.dll user32.dll wow64.dll wow64cpu.dll wow64log.dll wow64win.dll

Çözüm
Şu an ne yazık ki müsait değilim. Ama yarın en kısa zamanda tekrar atacağım buraya.

Buyurun.

Sanki raporlama oyun hata penceresi kapatılmadan önce durdurulmuş gibi. Yine de gördüklerimi belirteyim.

Kaldırın:
C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_39.dll

Kurun:

Sonucu paylaşırsanız sevinirim.
Tabii ki.

Raporu eksik oluşturmuşsunuz, bundan hata çözülmemiş. Lütfen hata penceresini kapadıktan sonra raporlamanızı durdurun. Ondan sonra oluşacak dosyayı isterseniz bana atın isterseniz sisteme analiz ettirin sonucu verecektir. Ama dediğim gibi önce raporlamayı başlatıp oyunu açmalısınız, ardından oyun hata penceresini kapatıp raporlamayı durdurun. Sonucu bekliyor olacağım.

Raporu eksik oluşturmuşsunuz, bundan hata çözülmemiş. Lütfen hata penceresini kapadıktan sonra raporlamanızı durdurun. Ondan sonra oluşacak dosyayı isterseniz bana atın isterseniz sisteme analiz ettirin sonucu verecektir. Ama dediğim gibi önce raporlamayı başlatıp oyunu açmalısınız, ardından oyun hata penceresini kapatıp raporlamayı durdurun. Sonucu bekliyor olacağım.

Şu an ne yazık ki müsait değilim. Ama yarın en kısa zamanda tekrar atacağım buraya.

Buyurun.

Son düzenleme:

Buyurun.

Sanki raporlama oyun hata penceresi kapatılmadan önce durdurulmuş gibi. Yine de gördüklerimi belirteyim.

Kaldırın:

Kurun:

Çözüm

Kaldırın:

Kurun:

xinput1_3.dll sildim ve düzeldi. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı