Çözüldü Witcher 2 çok uzun bekleme süresi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Witcher 2'yi açmaya çalışıyorum. Oyunu çalıştır dediğimde o kurt yüzü çıkıyor ama uzun süre beklesemde oyuna girmiyorum. M.2 SSD olmasına rağmen bu kadar beklemesi normal mi? Normal değilse ne yapmalıyım?
Bu arada oyunu şarjda kullanıyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Evet steamden oynuyorum.
Steam kütüphanenizde oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın. Sonrasında yerel dosyalar bölümünden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diyin. Bir çözüm olabilir. Ve sadece The Witcher 2'de mi oluyor yoksa başka oyun veya programlarda da ağır işlem yapma probleminiz var mı ?
Evet steamden oynuyorum.
Steam kütüphanenizde oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın. Sonrasında yerel dosyalar bölümünden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diyin. Bir çözüm olabilir. Ve sadece The Witcher 2'de mi oluyor yoksa başka oyun veya programlarda da ağır işlem yapma probleminiz var mı ?

Çözüm
Steam kütüphanenizde oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın. Sonrasında yerel dosyalar bölümünden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula deyin. Bir çözüm olabilir. Ve sadece The Witcher 2'de mi oluyor yoksa başka oyun veya programlarda da ağır işlem yapma probleminiz var mı?

Başka oyunda denemedim daha. Sizin dediğinizi yaptım şimdi 1 dosya doğrulanamadı dedi. Şimdi onu indiriyorum.
Evet oldu artık açılıyor. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı