Çözüldü Witcher 2 GOG üzerinde aktifleştirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Slolden

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam üzerinden aldığım The Witcher 2 oyununu daha iyi optimizasyon için GOG üzerinde etkinleştirmeye çalışıyordum. Ancak CD kodunu kabul etmiyor. Ne yapabilirim?

Çözüm
GOG kütüphanenizde gözükmesi için yapmanız gereken GOG'un ayarlarından GOG ile Steam hesabınızı eşlemek. Steam için geçerli kodu GOG'da kullanamazsınız.
GOG kütüphanenizde gözükmesi için yapmanız gereken GOG'un ayarlarından GOG ile Steam hesabınızı eşlemek. Steam için geçerli kodu GOG'da kullanamazsınız.

Çözüm
Teşekkürler ancak Recep Baltaş hocam bir konuya Steam üzerinden aldığımız CD kodunu GOG üzerinde girmeniz gerekiyor yazmıştı bende bu yüzden açtım konuyu. Ek olarak oyun şuan Steam üzerinde indirili bulunmakta GOG ile tekrar indirmeli miyim?

Teşekkürler ancak Recep Baltaş hocam bir konuya Steam üzerinden aldığımız CD kodunu GOG üzerinde girmeniz gerekiyor yazmıştı bende bu yüzden açtım konuyu. Ek olarak oyun şuan Steam üzerinde indirili bulunmakta GOG ile tekrar indirmeli miyim?
Hayır hocam. Tekrar indirmenize gerek yok. O konuyu merak ettim atabilir misiniz? Sorununuzu çözdüysem çözüm olarak işaretlersiniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı