Witcher 2 hala oynanır mı?

AGONY01

Decapat
Daha fazla  
Witcher 2 bu dönemde oynanır mı? Açık dünya mı yoksa çizgisel mi ilerliyor ve aksiyon bolluğu ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 oynadıysan ve ondan kaynaklanan bir heyecanla Witcher 2 düşünüyorsan çok da sarmayacaktır, hiç yanına yaklaşamıyor Witcher 3'ün.

Ben Witcher 2'ye sırf daha çok Triss Merigold görmek için başlamıştım ama ona rağmen bitiremedim 🥶

Witcher 3 oynadıysan ve ondan kaynaklanan bir heyecanla Witcher 2 düşünüyorsan çok da sarmayacaktır, hiç yanına yaklaşamıyor Witcher 3'ün.

Ben Witcher 2'ye sırf daha çok Triss merigold görmek için başlamıştım ama ona rağmen bitiremedim 🥶

Witcher 3 oynamadım. Arkadaşımla ortak aldık seti o 3. oyunu oynuyor bende 2'yi oynayacagım o yüzden soruyorum.

Oynanır, hem bu dönemde oynanır mı ?
Nasıl bir soru, ben şimdi gidip (1993) yapım Doom'u da oynuyorum, zevk meselesi.

Güzel soru, Witcher 3'e başlamadan aynısını ben de soruyordum.
Savaş mekanikleri artık biraz eskidi. Zaten ilk çıktığında da problemliydi. Ama alışılıyor.
Hikayesi çok ilgi çekiyor gerçekten. Sırf onun için bile oynanır.
Witcher 3'ten sonra oynanacaksa aşırı eski gelir. Ama ilk başlanacaksa iyi bir seçim.
Aşırı açık bir dünyası yok. 3. oyun gibi her yerden bir şey fırlamıyor. Görevlere gitmek için ve objektif tamamlamak için konulan bir yer gibi düşününce fena değil.

Witcher 3 gibi açık dünya değil. Kısıtlı bir açık dünyası var. Yani Witcher 3'teki gibi büyük haritası olan ve haritada rahat rahat gezeceğin bir oyun değil. Hikayeler bölüm bölüm ve o bölüme ait bir açık dünyası var. Görevleri yapma sırası falan sana kalmış. Hatta bazı görevlerde yapış sırana göre farklı sonuçlar alıyorsun. Ancak hikayesi güzel bence oynamalısın. İleride Witcher 3 oynamayı düşünüyorsan 2'yi oynadıktan sonra 3'ten daha da keyif alırsın. Ben mesela 1. oyundan başlayıp sırayla gittim ve 3. oyundan inanılmaz keyif aldım.

Geri
Yukarı