Witcher 2 Oynanmalı Mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, Witcher 2 almayı düşünüyorum, şu aralar sonbahar indirimi var. Oyun arkadaşımın dediğine göre 10 GB İndirme boyutu varmış. İnternetimin kotası 50 GB şu an 40 GB bitmiş durumda ve indirirsem 4-5 gün süreneceğim internetle ama önemli değil. Sizce indirilmeli mi? Artı ve Eksi yönleri neler? Ayrıca Witcher 3'e göre ne gibi eksileri var? (Witcher 3 alabilirim fakat internetim maalesef onu indirmeye yetmez, 30-40 GB bir şey indirme boyutu. Ayrıca Witcher 1 oynamayı düşünmüyorum, onsuz 2'yi oynayabilir miyim?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 1'in Türkçe yaması yetersiz bazı kısımları İngilizce iyi, İngilizce'ye sahip isen birdeMMO oyunlarını sıkıcı bulmuyorsan (çünkü aksiyon sıkıcı baya olduğu için sadece konuşmalar falan var) alabilirsin.

Merhaba, Witcher 2 almayı düşünüyorum, şu aralar sonbahar indirimi var. Oyun arkadaşımın dediğine göre 10 GB İndirme boyutu varmış. İnternetimin kotası 50 GB şu an 40 GB bitmiş durumda ve indirirsem 4-5 gün süreneceğim internetle ama önemli değil. Sizce indirilmeli mi? Artı ve Eksi yönleri neler? Ayrıca Witcher 3'e göre ne gibi eksileri var? (Witcher 3 alabilirim fakat internetim maalesef onu indirmeye yetmez, 30-40 GB bir şey indirme boyutu. Ayrıca Witcher 1 oynamayı düşünmüyorum, onsuz 2'yi oynayabilir miyim?)
İlk olarak Witcher 2 10 değil 15 GB'lık bir oyun. Artı ve eksi söyleyemem ama benim takıldığım tek eksisi açık dünyasını iyi bulmamam. (Artı ve eksilerini Steam sayfasındaki incelemelerden görebilirsiniz.)
-Witcher 1 oyununun hikayesini bilerek Witcher 2'ye geçiş yapmak daha iyi olacaktır. Fakat siz grafiklerine veya dövüş sistemine katlanamam diyorsanız (dövüş sistemi bana göre çok kötüdür) internetten hikaye özetlerini de okuyabilirsiniz.

Gece sabaha kadar koyarak indirebilirsin bence Witcher 3 kesinlikle oynanması gereken bir oyun. Witcher 2'ye gelirsek eksikleri var ama yılına göre çok çok iyi grafiklere sahip. Gameplayi de gayet güzel. Sadece görev levelları ve bazı görevlerin yerleri mapte gösterilmiyor kendin bulacaksın. Açık dünyası da tam bir açık dünya değil Skyrim gibi değil mesela. Ama kesinlikle Witcher 2 öneririm bana göre Witcher 3'ten daha zor oyun fiyatı ise 4.65 TL hiçbir şey.

Birinci oyunsuz ikiyi oynayabilirsin, çok bir şey kaybetmezsin. İkinci oyunu oynamanı tavsiye ederim.
Tüm cevaplar için teşekkürler, oyunu aldım indirmesini başlattım. 9 Saat civarı birşeyde inicek onun haricinde BeamNG Drive'da aldım, okuldan dönünce inmiş olur tahminen. Teşekkürler tavsiyeler için.

2.oyunu oynamadan 3u oynayabılırsın pek bir şey kaybetmessın ancak Witcher evrenını sevdiysen
kesinlikle oynamalısın çünkü CD PROJEKT RED gerçekten çok iyi bir iş çıkarmış. Geralt abimizi oynamak ayrı bir keyif

Hikayeyi tam olarak anlaman ve kendini kaptırman için, bence Witcher'ın bütün oyunlarını oynamalısın. Böyle kaliteli bir seri günümüzde hala yok.

Tüm cevaplar için teşekkürler, oyunu aldım indirmesini başlattım. 9 Saat civarı birşeyde inicek onun haricinde BeamNG Drive'da aldım, okuldan dönünce inmiş olur tahminen. Teşekkürler tavsiyeler için.
Gece 02.00-08.00 arasında akk bitse bile eski hızında indirir. Akk bitmemişse de akkden yemez. Yani indirmeleri bu saat dilimleri arasında yapman yararına.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı