Witcher 2 ve 3 almaya değer mi?

Kesinlikle tavsiye ederim zamlar gelmeye başladı koş al benim gibi yapma ben de sordum millete MW2 alacaktım şimdi para yok zam gelecek hiç alamayacağım.

O fiyatlara alabileceğin en iyi oyunlardır hiç şüphesiz. Ancak RPG oyunlarıyla aran varsa al, aksi takdirde diyalogları okumaktan sıkılıp oyunu gömmeye başlayabilirsin, bu hataya düşen çok kişi var çünkü.

Alınır. Zaten 1. oyununu günümüzde oynamak biraz eziyet. İsterseniz izleyebilirsiniz veya kavramı anlamak için kaynaklara bakabilirsiniz. Onun dışında 2 ve 3 gayet sağlam oyunlar. Fiyatları aşırı uygun, zam gelebilir. Hatta kesin gözüyle bakıyorum şahsen.

Witcher 2 ve 3 almaya deger mi? Seriyi sirayla oynamasam sorun olur mu?

Seriyi sırasıyla oynamaman sıkıntı olmaz fakat oynasan iyi olur hikaye için. Kesinlikle o fiyata çok iyi bir oyun kaçırmadan al. Zira zamlanabilir. Witcher gibi bir serinin hakkıdır zaten.

Hocam zamlar onada gelmeden alın hemen. Bende 1 ve 2si var, 3. oyununu alacağım bu akşam.

Alınır. Zaten 1. oyununu günümüzde oynamak biraz eziyet. İsterseniz izleyebilirsiniz veya kavramı anlamak için kaynaklara bakabilirsiniz. Onun dışında 2 ve 3 gayet sağlam oyunlar. Fiyatları aşırı uygun, zam gelebilir. Hatta kesin gözüyle bakıyorum şahsen.
Hocam zamlar onada gelmeden alın hemen. Bende 1 ve 2si var, 3. oyununu alacağım bu akşam.
dogrularini sectim mi? Toplam 22 tl
Alışveriş Sepeti - Google Chrome 26.10.2022 18_05_17.png
bisey ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı