Oyun Witcher 3 15 TL, Cyberpunk 2077 124 TL

Hocam bende Steam takıntısı var, Cyberpunk Steam'de 250 liraya düşünce alınır mı sizce? Epic ve başka platformlardan alınca korsan oynuyor gibi hissediyorum çünkü.
Abi o ne alaka ya ? :D Epic ve Steami aktif olarak kullanıyorum ve bir sorun yok. Korsan oynamak gibi hissettirmek nasıl olur söyleyeyim,kaç saat oynadığınızi görmez ve başarım elde etmezsiniz ama bu benim için bir eksi değil. Oyun aynı oyun indirimli olanı almak en mantıklısı. Epic daha dostane davranirken siz ona düşmanca davranıyorsunuz.

Hocam geçende RTX 3060'ta da Launcher açılmadığını gördüm. Yoğunluktandır belki de ama adamlarda kusursuz uygulama yapmamış gördüğüm kadarıyla.

Kusursuz olduğunu bende söylemedim bazen sıkıntı çıkarabiliyorlar ama oyunda hiç sıkıntı yaşamadım ben arkadaş oyundan bahsediyor res atmak zorunda kalıyormuş Launcher ile ilgili bir şey demedim.

Kusursuz olduğunu bende söylemedim bazen sıkıntı çıkarabiliyorlar ama oyunda hiç sıkıntı yaşamadım ben arkadaş oyundan bahsediyor res atmak zorunda kalıyormuş Launcher ile ilgili bir şey demedim.
Ben GTA 5 falan açtıktan sonra arkadan Launcher'in kapatıyorum. Hiç sorun yaşamadım kapatmadan önce ama benim RAM 8 olduğu için çabuk doluyordu. O yüzden kapatıyorum.

Geri
Yukarı