Witcher 3 8. seviyede hangi görev yapılmalı?

woryxie

Hectopat
Arkadaşlar 8. seviyeyim ve bu görevler var. 8 seviye biri için bu görevler zor mu olur? Ne yapmalıyım?

1705926603694.png

1705926616197.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer seviyorsanız yan görevleri yapmanızı öneririm onlar sayesinde seviye atlıyorsunuz. Ben bu göreve geldigimde çok daha yüksek leveldim, sanırım yan görevleri yapmıyorsunuz. Novigrad'ın odun ateşlerinden devam edebilirsiniz. Zaten fightları alamazsanız mecbur yan göreve gideceksiniz.

İstikamet Skellige görevinde ya 10000 altın veriyorsun ya da axii ile kandırabiliyorsun diye hatırlıyorum kaptanı. Onun dışında 24 ve 30 level gibi yüksek seviyelere sakın bulaşmayın olduğu gibi zaman kaybı olur gerçekten kasmanız gerekiyor. Oyunu oynayalı 4 yıldan fazla oldu fakat 2 defa bütün DLC'leri ile bitirdim ve ağırdan alın en düşük seviyedeki bütün görevleri bitirin ve ilan tahtalarındaki düşük levellı kontratların hepsini yapın.

Witcher 3'ü muhteşem bir oyun yapan en büyük etken yan görev kalitesidir, kesinlikle ihmal etmeyin, yan görevleri yapın, ilan tahtalarını her zaman kontrol edin ve efsunger kontratları alın, soru işaretlerine gidin. Bunlar sizin seviyenizin artmasını sağlayacaktır. Dümdüz ana hikayeden yardırmayın yani, tadını çıkarın oyunun. İyi oyunlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı