Çözüldü Witcher 3 Açılıp Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

spartakboskova

Hectopat
Merhabalar. Oyunu açmaya çalıştığımda siyah bir ekran verip hemen kapanıyor. Oyunu laptoptan açmaya çalışıyorum ve entegre grafik kartıyla sorunsuz açılabiliyor. Fakat NVIDIA grafik kartıyla açılmıyor. Siyah ekran verip kapanıyor. LogFile dosyasını ekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
dosya

Çözüm
Windows'un en eski olan 1507 sürümünü kullanıyorsunuz. Windows Update aracılığıyla 20H2 sürümüne geçiş yapın. Bu şekilde de çözülmezse başka çözüm yolları aklımda mevcut.
Son sürüme güncellemeniz sorunu çözebilir. Bir başka çözüm önerisi olarak NVIDIA ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp sitesinden güncellemenizi önerebilirim. Raporda ekran kartı sürücüsüne ait bazı eksik dosyalar gördüğümü düşünüyorum çünkü.

Tabii Windows güncellemesiyle bir taşla iki kuş vurmuş gibi olursunuz, sizin durumunuzda bu çözüm ancak ikinci seçenek olur. Aynı sorunu yaşayıp işletim sistemi güncel olanlar bunu yapabilir.

Son sürüme güncellemeniz sorunu çözebilir. Bir başka çözüm önerisi olarak NVIDIA ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp sitesinden güncellemenizi önerebilirim. Raporda ekran kartı sürücüsüne ait bazı eksik dosyalar gördüğümü düşünüyorum çünkü.

Tabii Windows güncellemesiyle bir taşla iki kuş vurmuş gibi olursunuz, sizin durumunuzda bu çözüm ancak ikinci seçenek olur. Aynı sorunu yaşayıp işletim sistemi güncel olanlar bunu yapabilir.
Teşekkürler. Windowsu güncelliyorum. Geri dönüş yapacağım
Windows'u son sürüme güncelledim, oyun artık açılıyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı