Witcher 3 açılmama sorunu

Lydmll

Hectopat
Steam aracılığıyla Witcher 3 indirdim ancak kesinlikle açılmıyor. Okuduğum bütün yolları denedim hiçbiri fayda etmedi. Raporu paylaşıyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim:

Logfile.rar

Oyunun dosyalarını doğruladım, vcreditleri de onardım. Açtığım zaman 1/2 saniye siyah ekran gelip kapanıyor.
24 saattir açmaya çalıştığım Witcher 3'ü az önce çalıştırdım. Steam'den indirip çalıştırmak istediğimde kesinlikle açılmamıştı. Aynı şekilde bir gün önce indirdiğim Frostpunk da açılmıyordu. Denediğim yolları tek tek paylaşıyorum:

1) Dosya bütünlüğünü kontrol ettim. (açılmadı)
2) Vcredits 2012/2013/2015'i onardım. (açılmadı)
3)Patch0, Patch1 sildim, açılmadı. Tekrar yükledim, açılmadı.
4)Sistem gereksinimleri kontrol ettim DirectX 12 güncel, sorun yok.
5)Belgeler klasöründen The Witcher 3 dosyasını sildim. (açılmadı)

6) Administrator olarak başlat dediğimde dosya konumuna crash info geldiğini gördüm. Oyunu herhangi bir şekilde açmaya çalıştığınızda Wither3.exe dosyasının hemen altına ....crashinfo dosyası geliyor. Hata dosyasının içeriğini paylaşıyorum:

"
Red Engine Crash Log
--------------------------------------
Build: Not Set [ Compiled Sep 5 2016 ]

Crash reason: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (3221225477), Error reading location 0xffffffff

..."

Red Engine hatasını araştırdım ve yapmam gerekenin Nvidia'yı güncellemek olduğunu anladım. Aynı sorunu yaşayanlar Nvidia klasörünü temizleyip tekrar yükleme gibi çözümlere de gitmişler.

Bilginiz olsun,

Sevgiler,

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı