Çözüldü Witcher 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

emirhan "pamda"

Hectopat
Bugün indirdiğim Witcher 3 oyununu Steam'da oynaya bastığımda 1 saniye civarı kütüphanemde çalışıyor görünüyor ve hiçbir şey olmadan oyun kapanıyor. Hata raporunu ekledim.

Çözüm
Şimdi DLL hatalı değil, hiç görünmüyor. Demek ki eksik bir kurulum olmuş. Denetim Masası'ndan C++ 2013 X64'ü kaldırın, verdiğim linkten X64'ü indirip kurun.

Yaptım yine çalışmadı. Dosyaları doğruladım ve bilgisayarı tekrar başlattım ve rapor aldım: hata2.PML
Bu linktekileri yükleyince düzeldi, aslında 'vcomp110.dll' kaynaklı sorunmuş.
Şimdi DLL hatalı değil, hiç görünmüyor. Demek ki eksik bir kurulum olmuş. Denetim masasından C++ 2013 x64'ü kaldırın, verdiğim linkten x64'ü indirip kurun.

Şimdi DLL hatalı değil, hiç görünmüyor. Demek ki eksik bir kurulum olmuş. Denetim Masası'ndan C++ 2013 X64'ü kaldırın, verdiğim linkten X64'ü indirip kurun.

Yaptım yine çalışmadı. Dosyaları doğruladım ve bilgisayarı tekrar başlattım ve rapor aldım: hata2.PML
Bu linktekileri yükleyince düzeldi, aslında 'vcomp110.dll' kaynaklı sorunmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aslında vcomp110.dll kaynaklı sorun değilmiş. İki tane hatalı dosya varmış, ikincisi ilk raporlarda görünmemiş. Öncekileri yapmasak sorun yine çözülmüyordu yani. Neyse, sorunun çözülmesi güzel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı