Çözüldü Witcher 3 açınca laptop donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060 Max-P
İşlemci
i7 10750h
Witcher 3 oynarken bir anda laptop ekranı donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum ama sonra geri açılıyor. Kullanımlarda sıkıntı yok. Bu neden olur acaba? Sürücülerim güncel hocam. En son format attıktan sonra bu sorun çıkmaya başladı. Ondan önce olmuyordu. Şu ana kadar sadece Witcher 3'te karşıma çıktı bu sorun. Wircher 3 açınca değil oynarken oluyor diye belirttim. Başlık yanlış çevrilmiş. Ayrıca oyun DX12'de.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunun yazılımsal olduğu aşikar. O halde bir bilgisayarcıya götürmen senin için en iyi olacaktır. Formatıda tekrar deneyebilirsin fakat bir şeyin değişeceğinin garantisini veremem.
Hocam sorunu çözdüm sanırım. Monster kullanıcısıyım ben ve yazılım konusunda çok kötü oldukları aşikar. Ben format sonrası eski kontrol merkezini kurduğumdan takılmalar yapıyormuş. Güncellemeyi becerebildim sonunda ve daha yaşamadım böyle bir sorun. Sanırım düzeldi gibi görünüyor. Yardımınız için teşekkürler.
Sisteminiz yeni mi?
Belki yorulmuştur sistem; temizliğini, bakımını yapın.

Ay sonu yapacağım ama sorunun ondan olduğunu sanmıyorum. Format sonrası başladı çünkü. Önceden Full PC'de oluyordu, şimdi ise sadece Witcher 3'te. Nasıl anladın dersen 2-3 saat Naraka oynadım. Isınmalar aynı ve kullanım daha yüksekti. Hiç donma yaşamadım daha. Ayrıca olay görüntüleyicisinde çok fazla hata var ama %95'i Modern-Deployla ilgili olan. Tam adını hatırlamıyorum, sonunda da 1010 kodu vardı. Bununla ilgili olabilir mi ki?

Ay sonu yapacağım ama sorunun ondan olduğunu sanmıyorum. Format sonrası başladı çünkü. Önceden Full PC'de oluyordu, şimdi ise sadece Witcher 3'te. Nasıl anladın dersen 2-3 saat naraka oynadım. Isınmalar aynı ve kullanım daha yüksekti. Hiç donma yaşamadım daha. Ayrıca olay görüntüleyicisinde çok fazla hata var ama %95'i modern-deployla ilgili olan. Tam adını hatırlamıyorum, sonunda da 1010 kodu vardı. Bununla ilgili olabilir mi ki?

Sorunun yazılımsal olduğu aşikar. O halde bir bilgisayarcıya götürmen senin için en iyi olacaktır. Formatıda tekrar deneyebilirsin fakat bir şeyin değişeceğinin garantisini veremem.

Hocam sorunu çözdüm sanırım. Monster kullanıcısıyım ben ve yazılım konusunda çok kötü oldukları aşikar. Ben format sonrası eski kontrol merkezini kurduğumdan takılmalar yapıyormuş. Güncellemeyi becerebildim sonunda ve daha yaşamadım böyle bir sorun. Sanırım düzeldi gibi görünüyor. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı