Witcher 3 alınır mı?

Oyuna 3'den başla diyenleri dinlemeni tavsiye etmiyorum. 370 saat Witcher 3 deneyimim var, 250. saatimden sonra Witcher 2 oyununa başlamıştım. Yemin ediyorum sana, ben bu kadar hatrı bilinmeyen oyun görmedim. Oyun kesinlikle mükemmel. Witcher 1 için özet okuyup Witcher 2 oyunundan başla.

Witcher 1 oyununu çok önceden bitirdim bu arada.

Grafikten sıkılma olayı diye bir şey olsaydı Minecraft oynanmazdı hala. Witcher 2 taş gibi oyundur, cidden aşırı underrated kalmış bir oyun.

Ben Assassin's Creed delisiyim. 2 senedir Ezio serilerini oynamıyordum bir oynayayım dedim de 1 saat sonra sıkıldım. Hayatımda Minecraft'ı 1 saat oynamışımdır o da bana sıkıcı geldi RTX'im olursa bilemem :D.

Ben Assassin's Creed delisiyim. 2 senedir Ezio serilerini oynamıyordum bir oynayayım dedim de 1 saat sonra sıkıldım. Hayatımda Minecraft'ı 1 saat oynamışımdır o da bana sıkıcı geldi RTX'im olursa bilemem :D.
Ezio serileri zamanına göre sağlamdı ve ikinci oynayışta artık oynanmıyor maalesef. Ben de bilirim o duyguyu, ben de başlamaya çalışmıştım. Ama bana inanmanı isterim ki bu sadece AC2 oyununa özel.

Oyuna 3'den başla diyenleri dinlemeni tavsiye etmiyorum. 370 saat Witcher 3 deneyimim var, 250. saatimden sonra Witcher 2 oyununa başlamıştım. Yemin ediyorum sana, ben bu kadar hatrı bilinmeyen oyun görmedim. Oyun kesinlikle mükemmel. Witcher 1 için özet okuyup Witcher 2 oyunundan başla.

Witcher 1 oyununu çok önceden bitirdim bu arada.
Witcher 2 İndirimlerde kaç liraya düşüyor? Eski oyunlara önyargılıyım ama siz böyle bahsedince bir şeyler kaçırdığımı hissettim.

Grafikten sıkılma olayı diye bir şey olsaydı Minecraft oynanmazdı hala. Witcher 2 taş gibi oyundur, cidden aşırı underrated kalmış bir oyun.
Benim de grafik takıntım yok, hatta hikaye olarak W3'den daha iyi bence ama oynanış kütük gibi. Dark Messiah Might And Magic'de oynadım 2006 yapımı mekanikler zerre yaşlanmamış akıyor oyun.

Ezio serileri zamanına göre sağlamdı ve ikinci oynayışta artık oynanmıyor maalesef. Ben debilirim o duyguyu, ben de başlamaya çalışmıştım. Ama bana inanmanı isterim ki bu sadece AC2 oyununa özel.

Bilmiyorum benlik sıkıntı galiba Witcher'a başla dersen başlamam hatırlamadığım bölümler olsa da olmuyor yani. Ama en cringe AC Origins'i oyna aynı görevleri 100 kez yap dersen yaparım :D.

Bence önce Witcher 1 ve 2'yi oyna eğer oynamak istemiyorsan internetten özetlerini oku yoksa Geralt'ın karakterlerle arasındaki bağı ve oyunun hikayesini anlamazsın. Bir de benim gibi sadece ana görevden akmaya çalışma yan görevlerle beraber oyna yoksa para, seviye ve silah sıkıntısı çekersin. Büyük ihtimal bugüne kadar niye oynamamışım diyeceksin :)

Geri
Yukarı