Witcher 3 DLC alınır mı?

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar, çok kararsız kaldım. Elimde 1 ve 2. oyunu mevcut seriyi tamamlamak istiyorum. Daha önce oynamış olduğum korsan oyunları satın almaya başladım bu sene. Bir kısmı eridi. Yaz indirimi sonrası fiyatlar artacak. Bir yandan yeni sisteme geçeğim. Sistem isteyen oyunlarda listemde. DLC haliyle 119 TL eğer bu haliyle alırsam almak istediğim birkaç oyunu alamayacağım. İstek listemde bulunan oyunların tamamını alamam belki ama şimdilik çok merak ettiğim oyunları almak istiyorum. Fikriniz nedir? DLC'ler ile alınır mı?

*Dying light, holdfast, kingdom, Hellblade ve Witcher yeni oyunlar. Diğerleri daha önceden korsan oynadıklarım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230629_205027_Steam.jpg
    Screenshot_20230629_205027_Steam.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20230629_205045_Steam.jpg
    Screenshot_20230629_205045_Steam.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 55
Alınır. Ben DLC'leri hikayeyle bağlantısı olmadığı için sevmemiştim ama aslında ikisi de gayet güzel DLC'ler.

Bu arada konuda o kadar çok şeyden bahsetmiş ve cümleleri o kadar karışık yazmışsınız ki anlamak için 5-6 kere falan okudum.

Alınır. Ben DLC'leri hikayeyle bağlantısı olmadığı için sevmemiştim ama aslında ikisi de gayet güzel DLC'ler.

Bu arada konuda o kadar çok şeyden bahsetmiş ve cümleleri o kadar karışık yazmışsınız ki anlamak için 5-6 kere falan okudum.

DLC'ler daha fazla oynanma süresi ve farklılık sunuyor ama DLC+oyun daha pahalı oluyor. Benim de almak istediğim oyun çok. DLC + oyun yaparsam almak istediklerimi alamayacaktım. Sonradan expansion Pass ile kalan DLC'leri alacağım. Şu an yaz indirimi için daha fazla para yükleyemeyeceğim. Önümde sonbahar ve kış indirimi var.

Özür dilerim bazen karmaşık yazabiliyorum. Yine de Witcher serisini tamamladım. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı