Witcher 3 alınır mı?

Mirza Demir

Centipat
Daha fazla  
Tekrar hem Steam'de hem de birkaç farklı yerde indirimler başladı ve 125-135 TL civarında bir bütçem var. Witcher 3 güzel diyorlar ama emin olamıyorum. Bazıları RPG sevmiyprsanız sıkılırsınız diyor. RPG sevmiyorum değil ama daha önce deneyimlemedim, o yüzden emin değilim. 2. Witcher oyununa sahibim ilk önce 2. yi oynayın dedikleri için. Sizce Witcher 3'e bir şans vermeli miyim yoksa farklı bir şeyler mi almalıyım? Önerileriniz varsa merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyin. Sıkılırsanız iade edersiniz. Witcher 3'ü oynamak işkence gibi geldi. Aşırı baydı. Kombatlar aynı bir süre sonra adam kesmek artık sıkıcı bir hal alıyor. Atmosferi hiç güzel gelmedi bana. At sürüşü inanılmaz yapay duruyor. Zaten optimizasyon sıkıntılı. Önerim 135 TL'ye daha iyi oyunlar vardır elbet. Bütçeyi az artırıp Hitman, Detroit de alabilirsiniz. Ama Witcher istiyorsanız alın tabii ki karar sizin. Bu arada Detroit de hiç sıkılmazsınız.

Deneyin. Sıkılırsanız iade edersiniz. Witcher 3'ü oynamak işkence gibi geldi. Aşırı baydı. Kombatlar aynı bir süre sonra adam kesmek artık sıkıcı bir hal alıyor. Atmosferi hiç güzel gelmedi bana. At sürüşü inanılmaz yapay duruyor. Zaten optimizasyon sıkıntılı. Önerim 135 TL'ye daha iyi oyunlar vardır elbet. Bütçeyi az artırıp Hitman, Detroit de alabilirsiniz. Ama Witcher istiyorsanız alın tabii ki karar sizin. Bu arada Detroit de hiç sıkılmazsınız.

Detriot var bende zaten ayrıca bütçemi arttıramam.

Yani sizce bu 135 TL'ye ne alabilirim Witcher 3 mü yoksa başka bir şey mi?

Son düzenleme:
Eğer Witcher 3 almak istemezseniz Days Gone, Resident Evil 2, Metro Exodus, Mafia de alabilirsiniz.

Metro Exodus'a sahibim re: 2, Mafia ve Days Gone bütçemi aşıyor.

Şimdi Ready or Not'ı gördüm oda ilgimi çekti ama seçemiyorum.

Bütçeniz 135 TL değil mi?
Resident Evil 2; 108 TL.
Days Gone; yok artık şimdi gördüm 900 TL olmuş ben 1 ay önce 100 TL civarına almıştım.
Mafia de; 90 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı