Witcher 3 ana hikaye vs DLC'ler

Yani aslında oyunun başından sonuna kadar ana amacı bu. Hikâyenin temeli bu aslında ve oyun bize onun dışında yan görevleri vs. sunarak çeşitliliği artırmak istiyor. Tabii ki bence haklısınız ve bu bir eleştiri sebebi.
Keşke böyle olmasaydı. Oyun bitince yeni başlamış gibi olmuştum ben. Ama Sisler adasından sonra aşırı zevkli. Ona lafım yok.
Oyunda en çok gerildiğim yer. 🙂
20210425171234_1.jpg

Keşke böyle olmasaydı. Oyun bitince yeni başlamış gibi olmuştum ben. Ama Sisler adasından sonra aşırı zevkli. Ona lafım yok.
Oyunda en çok gerildiğim yer. 🙂
Eki Görüntüle 1012050
Evet o sahne gerçekten bambaşka bir sahneydi. Ben oyunu tekrar tekrar oynuyorum ve her defasında başka bir şeyden haz alıyorum. Bazen atmosferi, bazen evreni, bazen karakterleri. Yani siz evrenin tadını çıkarın bence boşverin Ciri'yi bulmayı 😂

HoS farklı güzel hocam benim gözümde, O’Dimm’in gizemleri, B&W aksine karanlık bir havaya sahip olması falan, ama zorunlu kalmadıkça aralarında seçim yapmam. Birbirlerini güzel tamamlıyorlar.
Ben de şu an B&W'ı oynuyorum. Kurgu baya değişik. 10 sezonluk dizi çıkar gibi geliyor. 😀 Özellikle Synanna'nın Rheanna olduğunu öğrenince beyin fırtınası yaşadım. CDPR işi biliyor.

Geri
Yukarı