Witcher 3 Ara Sahnelerde Siyah Ekran Sorunu

MGTenshi

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Witcher 3 oyununda ara sahneler girdiğinde oyun siyah ekran olarak kalıyor ve videolar başlamıyor. Arkada sadece bir müzik kalıyor. Oyun donmuyor siyah ekran video varmış gibi geçilebiliyor. Oyun orijinal. Sil yükle yaptım, dosyaları kontrol ettim ama düzeltemedim bir türlü. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Sorun Windows 7 kullanırken yoktu Windows 10'a geçtiğimden beri yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Kartı sürücüsünü güncellemeyi, Çözünürlük değiştirmeyi denemenizi tavsiye ederim. Ara sahne geldiği zaman Alt+Enter tuşuyla pencere moduna birde o şekilde deneyin.

Ekran Kartı sürücüsünü güncellemeyi, Çözünürlük değiştirmeyi denemenizi tavsiye ederim. Ara sahne geldiği zaman Alt+Enter tuşuyla pencere moduna birde o şekilde deneyin.
Cevap için teşekkürler. Driver güncel. Çözünürlük değiştirmeyi denemedim çünkü düzelse bile bu iyi bir çözüm olmaz istediğim çözünürlükte oynayamadıktan sonra. Pencere moduna aldım bir fark olmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı