Witcher 3 Başarısız Radenyanın en çok arananı görevi

• Konuyu başlatan c34t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 11B
Hayır hiçbir yerde çıkmadı karşıma. Dijkstra da reddetti beni. Ciriyi gönderdim ve ayakkabı görevini kabul etmiştim. Sanırım new game + ya kaldı
Hayır. Sen mesajımı okudun mu? @c34t
Radovid konusunda ise, Philippa'yı bulana kadar görev askıda kalacak. Çünkü Philippa'nın o görevde büyük bir yeri var, o olmadan olmuyor.
Philippa, o görevin bir parçasıdır. O olmadan görev yapılamaz. Oyunun bir bölümünde Philippa'yı buluyorsun. Ana görev olarak karşına çıkacak bu görev, yan görev değil. Philippa'yı bulduktan sonra görev tekrar aktif hale gelecek ve görevi yapabileceksin.

Hayır. Sen mesajımı okudun mu? @c34t

Philippa, o görevin bir parçasıdır. O olmadan görev yapılamaz. Oyunun bir bölümünde Philippa'yı buluyorsun. Ana görev olarak karşına çıkacak bu görev, yan görev değil. Philippa'yı bulduktan sonra görev tekrar aktif hale gelecek ve görevi yapabileceksin.
Teşekkürler desteğin fakat müsade edersen bir şey daha sormam lazımm için ama başka kişilerin videosunu izledim. Dijkstra yı büyük savaşa davet etmek için planın yapıldığı tavernaya gidiyorlardı ben ise hamama gidip Ciri için teklifte bulundum. Benim kafamı kurcalayan nokta bu olmuştu sadece. Fikrin var mı hala peki?

Teşekkürler desteğin fakat müsade edersen bir şey daha sormam lazımm için ama başka kişilerin videosunu izledim. Dijkstra yı büyük savaşa davet etmek için planın yapıldığı tavernaya gidiyorlardı ben ise hamama gidip Ciri için teklifte bulundum. Benim kafamı kurcalayan nokta bu olmuştu sadece. Fikrin var mı hala peki?
Yer mekanları değişebilir, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Muhtemelen o kralı öldürme görevini biraz geç yaptığınız için mekanlar değişti.

Geri
Yukarı