Witcher 3 benzeri oyun önerisi

252217

Hectopat
Makaleler
1
Geçenlerde Witcher 3 DLC paketi ile bitirdim bayağı sarmıştı, eğleniyordum. Şimdi ise oynayacak oyun bulamıyorum, boşluktayım gibi. Bana güzel oyun önerir misiniz? Assassin's Creed serisinin hepsini oynadım, onu önermeyin. Skyrim ise grafikleri kötü olduğu için oynayamıyorum.

Hocam Witcher 3 bilmiyorum ama chivalry gibiyse chivalry 2 oynamanızı çok çok öneririm aşırı iyi oda Orta Çağ bu da ama bu sadece Online PvP Witcher 3 nasıl bilmiyorum Witcher'in sadece savaş sahnesini gördüm büyük ihtimal oda PvP Online.

Kingdom Come Deliverance'ı öneririm. Belki biraz fazla gerçekçi ancak eğer beğenirseniz en az 50 saat sürecek bir hikaye sunuyor. Ben sanıyorum 90 saat oynamıştım ilk seferimde.

Hocam bana göre RPG öğeleri olarak Mass Effect serisi Witcher serisinden çok daha iyidir bakmanızı öneririm. Onun dışında kesinlikle Skyrim'e bakın. Grafiklerine takılmayın evreni size içine çekiyor zaten. Ayrıca aşırı derecede modlanabilir bir oyundur. O sayede grafiklerini düzeltebilirsiniz.
Biraz fazla gerçekçi alışması zor ama alıştıktan sonra 30 40 saat rahat oynarsınız.

Geri
Yukarı