Witcher 3 berbatçık görevi nasıl geçilir?

Arda Türkcü

Hectopat
Daha fazla  
Berbatçık doğuyor fakat aşırı güçlü asla hasar yemiyor, savaşamıyorum, 5. seviyeyim. Görevin ismi aile meseleleri. Nasıl geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Axii ile bebek bağırmaya başladığında sakinleştirip gelen yaratıkları vur kaç yaparak öldürebiliryordun diye hatırlıyorum.Seviye düşük olduğunda zor oluyor tabii.
Tuş atamalarında 7 tuşu Axii kullanımı diye geçiyor ama hiçbir şey olmuyor hocam.
Berbatçık yapmaya neden çalışıyorsun? diğer yöntemi yap hem hikaye olarak daha iyi hemde seni zorlamaz. Yahu onu geçtim 5 level ne? ben oyunun ilk bölgesinde 4 level olup velene geçtim hiç mi ek bir şey yapmadın hocam.
Diğer yöntemi yaparken yolun yarısında berbatçık sinirlenip yine büyüyor 2 şekilde de savaşmak zorunda kalıyorum. Sadece ana hikayeden gittiğim seviye düşük kaldı galiba.
Eski save'e dönersen berbatçıkla savaşmadan da görevi geçebiliyorsun veya eski save dönüp karakteri kasabilirsin. Şuan yenmek istiyorsan da Axii kullanman lazım ama levelin düşük olduğu için eski save'e dönmen daha mantıklı.
Tam olarak ne kadar eskiye dönmem gerek görevde odaları aradığım bir bölüm vardı o zamana mı dönmeliyim yoksa, temelli görev başlamadan önceye mi ?

Tuş atamalarında 7 tuşu axii kullanımı diye geçiyor ama hiçbir şey olmuyor hocam.

Diğer yöntemi yaparken yolun yarısında berbatçık sinirlenip yine büyüyor 2 şekilde de savaşmak zorunda kalıyorum. Sadece ana hikayeden gittiğim seviye düşük kaldı galiba.

Tam olarak ne kadar eskiye dönmem gerek görevde odaları aradığım bir bölüm vardı o zamana mı dönmeliyim yoksa, temelli görev başlamadan önceye mi?
Sinirlendiği zaman axii büyüsünü ona kullanıp sakinleştireceksin. Son cevap yazdığın yorum benim dediğim şekli oluyor.

Sinirlendiği zaman axii büyüsünü ona kullanıp sakinleştireceksin. Son cevap yazdığın yorum benim dediğim şekli oluyor.
1 Kere bastım, biraz yürüdükten sonra tekrar sinirlendi bu sefer basamadım, 7 tuşunu spamlıyorum fakat olmadı. Sol üstte ki Axii barı bomboş fullemem gerekiyor o anda ama nasıl fulleyeceğimi bilmiyorum, fullenmiyor.

Son düzenleme:
1 Kere bastım, biraz yürüdükten sonra tekrar sinirlendi bu sefer basamadım, 7 tuşunu spamlıyorum fakat olmadı.
Muhtemelen heyulaları bile zamanında öldüremiyorsun level olarak çok düşük olduğun için. Save geri al o göreve başlamadan kendi seviyende yan görevlere giriş çok düşük kalmışsın.

Muhtemelen heyulaları bile zamanında öldüremiyorsun level olarak çok düşük olduğun için. Save geri al o göreve başlamadan kendi seviyende yan görevlere giriş çok düşük kalmışsın.
Hocam şöyle bir problem var oyunun beni görevsiz bıraktığı bir an yok devamlı sağ üstte şuraya git şunu yap diyor ana hikayeden gidiyor, beni serbest bıraktığı bir bölüm yok yada ben anlamadım.

Hocam şöyle bir problem var oyunun beni görevsiz bıraktığı bir an yok devamlı sağ üstte şuraya git şunu yap diyor ana hikayeden gidiyor, beni serbest bıraktığı bir bölüm yok ya da ben anlamadım.
J tuşuna basıp görev seçeceksin saveni biraz geriye al seni haritada serbest bıraktığı bir noktada daha sonrasında yan etkinlikleri yap 3 5 seviye atlayıp bu göreve sonra dön.

J tuşuna basıp görev seçeceksin saveni biraz geriye al seni haritada serbest bıraktığı bir noktada daha sonrasında yan etkinlikleri yap 3 5 seviye atlayıp bu göreve sonra dön.
Teşekkürler hocam, heyhuları çatır çatır kesiyorum ama, bebeğin yanına gidince Axii basamıyorum bar ful olduğu halde basamayınca da büyüyor savaşmak zorunda kalıp ölüyorum, tab basıp Axii seçiyorum ardından ne yapmam gerekiyor anlamadım.

Teşekkürler hocam, heyhuları çatır çatır kesiyorum ama, bebeğin yanına gidince axii basamıyorum bar ful olduğu halde basamayınca da büyüyor savaşmak zorunda kalıp ölüyorum, Tab basıp axii seçiyorum ardından ne yapmam gerekiyor anlamadım.
Savaş bittiğinde otomatik tüm yüklerin dolar ve bebeğe doğru bakıp büyüyü spamlaman lazım en az 3 5 saniye aralık tanıyor olması lazım yapabilmen lazım bir şekilde.

Savaş bittiğinde otomatik tüm yüklerin dolar ve bebeğe doğru bakıp büyüyü spamlaman lazım en az 3 5 saniye aralık tanıyor olması lazım yapabilmen lazım bir şekilde.
Tamam hocam sıkıntı bendeymiş, hallettim kolayca, Haritada serbestçe gezebileceğim görev olmayan bir zaman dilimi ne zaman yakalayabilirim ? Görev biter bitmez ''Orman Hanımlarını oku'' diye yeni bir görev başladı.

Geri
Yukarı