Witcher 3 bitti mi?

Aslında oyundan spoiler yemiştim Geralt ölüyor falan gibisinden ama hiç öyle şey olmadı ne Yennefer'i seçtik ne Triss'i ama ben Triss'e hep samimi yaklaştım Yen çok samimi değil diye.

Gelen mesaj buymuş.
Diyor ki oyun bitti. İstiyorsan gez, toz. Witcher kontratları veya yan görevleri yap. Ana görev ile alakalı görevler artık mevcut değil. Onun dışındaki her şey oyunun son bölümünden önceki gibi olacak.

"The story of Geralt of Rivia has come to a close. You can continue traveling the world in search of witcher contracts and adventure - but everything will be as it was before the game's last chapter, and quests tied to the main story line will no longer be available."
Aslında oyundan spoiler yemiştim Geralt ölüyor falan gibisinden ama hiç öyle şey olmadı ne Yennefer'i seçtik ne Triss'i ama ben Triss'e hep samimi yaklaştım Yen çok samimi değil diye.
Blood and Wine DLC'sinin sonunda oluyor romantik olayların sonucu.

Gelen mesaj buymuş.
Diyor ki oyun bitti. İstiyorsan gez, toz. Witcher kontratları veya yan görevleri yap. Ana görev ile alakalı görevler artık mevcut değil. Onun dışındaki her şey oyunun son bölümünden önceki gibi olacak.
Aynen tam olarak bu. Bitmesine o kadar üzüldüm ki anlatamam. Daha doyamadım oyuna :(

Geri
Yukarı