Witcher 3 bitti mi?

Aynen tam olarak bu. Bitmesine o kadar üzüldüm ki anlatamam. Daha doyamadım oyuna :(

Daha dur... Ana oyundan daha güzel 2 muazzam hikaye, koskocaman capcanlı ve yapılacak aktivite dolu bir harita, ve en az 40 saat var önünde. İnsan çok üzülüyor bitince ama ek paketler gerçekten çok güzel.

Aslında oyundan spoiler yemiştim Geralt ölüyor falan gibisinden ama hiç öyle şey olmadı ne Yennefer'i seçtik ne Triss'i ama ben Triss'e hep samimi yaklaştım Yen çok samimi değil diye.
Geralt, hiçbir sonda ölmez.

Mutlu sonda, Ciri bir Witcher olur.

Orta sonda, Ciri bir Kraliçe ve Süzeren olur.

Kötü sonda, Ciri Ak Ayaz'ı durdurmaya çalışırken geri dönmez. Ölüp ölmediği belirsizdir.

Triss ve Yen'den birini seçmen için ikisinden birine seni seviyorum demen gerekiyor. Dediysen sıkıntı yok, onunla beraber geçecek bir ömür.

Zaten oyunu bitirdikten sonra bir sinematik giriyor. Orada hangi hatunu seçtiysen, onunla ilgili de ufaktan bir yazı ve görsel geçer.

Kötü sonda, Ciri Ak Ayaz'ı durdurmaya çalışırken geri dönmez. Ölüp ölmediği belirsizdir.

Triss ve Yen'den birini seçmen için ikisinden birine seni seviyorum demen gerekiyor. Dediysen sıkıntı yok, onunla beraber geçecek bir ömür.

Zaten oyunu bitirdikten sonra bir sinematik giriyor. Orada hangi hatunu seçtiysen, onunla ilgili de ufaktan bir yazı ve görsel geçer.
Triss'e demiştim onu ben şimdi hatırladım :D

Oyunun gerçek sonu Blood and Wine DLC'sinde bulunmakta. Witcher 3 ile Geralt'ın hikayesinin son bulduğu açıklanmıştı CDPR tarafından ama belli olmaz bu işler.

Eredin ile savaştık ve onu yendim. Sonra Ciri başka dünyaya açılan kapıya gitti ve bir kılıç aldım ilerleyen sürelerde o kılıca da Ciri baktı ve han denen yerde o mesaj geldi.
Finalin tatmin ediciliğinden anlamadın mı?
Muhtemelen SONA YAKLAŞTI demesi kafanı karıştırdı, ana senaryo bitti ama yan görevler var onu demek istemiş.
GOTY Edition aldığım için var hepsi :D
Dal o zaman!
Oyunun gerçek sonu Blood and Wine DLC'sinde bulunmakta. Witcher 3 ile Geralt'ın hikayesinin son bulduğu açıklanmıştı CDPR tarafından ama belli olmaz bu işler.
Oyunun değil de Geralt'ın sonu BW de, bence oyunun sonu yeterince tatmin edici.

Genelde yabancı kaynaklar Geralt'in son ormanin hanıminı öldürüp kolyeyi aldıktan sonraki algullarin kulübeyi sardığı sahneyi, Geraltin öldüğü son olarak kabul ediyorlar.

Genelde yabancı kaynaklar Geralt'in son ormanin hanıminı öldürüp kolyeyi aldıktan sonraki algullarin kulübeyi sardığı sahneyi, Geraltin öldüğü son olarak kabul ediyorlar.
Evet, bu da bir teori. Ama ben saçma buluyorum bu teoriyi. Koskaca Gaunter O'Dimm ile savaşan, Unseen Elder'den dayak yerken hayatta kalabilen Witcher'ımız birkaç algul ve su cadılarını yenemeyecek değil. Hem yaratıklar o eve de giremez diye düşünüyorum. Geralt çıktığında saldırırlar.

Geri
Yukarı