Witcher 3 bitti

emoj

Centipat
Daha fazla  
arkadaşlar Witcher 3 bitti Ciri Witcher oldu. Yennefer veya Triss ile ilgili herhangi bir son yaşamadım neden böyle oldu? Sondan kastım oyun bitti ve kimse yok ortada Yennefer'la beraber olmam gerekmiyor muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisine de aynı anda yürürsen herhangi bir romance olmuyor. Anladığım kadarıyla sen Yennefer'ı seçmişsin. Skeligedeki savaştan önce çadırına gelip "bütün bunlar bittiğinde buralardan kaçıp gidelim yarim" tarzı bir konuşma yapıyor. Orada olumlu yaklaşman lazım yoksa yine romance olmuyor. ( Triss'te farklı zamanda geliyor )
Sona gelince maalesef hangi sona gidersen git Kaer Morhen'in ortasında öyle yapayalnız bitiriyorsun :( ama dlcleri oynamaya devam edersen Blood and Wine dlcsinin sonunda seni bir sürpriz bekliyor.

İkisine de aynı anda yürürsen herhangi bir romance olmuyor. Anladığım kadarıyla sen Yennefer'ı seçmişsin. Skeligedeki savaştan önce çadırına gelip "bütün bunlar bittiğinde buralardan kaçıp gidelim yarim" tarzı bir konuşma yapıyor. Orada olumlu yaklaşman lazım yoksa yine romance olmuyor. ( Triss'te farklı zamanda geliyor )
Sona gelince maalesef hangi sona gidersen git Kaer Morhen'in ortasında öyle yapayalnız bitiriyorsun :( ama dlcleri oynamaya devam edersen Blood and Wine dlcsinin sonunda seni bir sürpriz bekliyor.
Evet, az önce Youtube'da gördüm.Beklediğim son Blood and Wine sonuymuş.
Bende bugün aldım ama pek sarmadı ya.
Biraz sabretmeni şiddetle tavsiye ederim.Baron biraz sıkıyor, sonrası yağ gibi.
Leleleyleleleleleleley! Hayırlı olsun. Sorunun cevabını bilmiyorum ama tebrik ederim.
Artık ben de katılmış bulunuyorum Witcher hayranları kervanına ! :D

Evet, az önce YouTube'da gördüm. Beklediğim son Blood and Wine sonuymuş.

Biraz sabretmeni şiddetle tavsiye ederim. Baron biraz sıkıyor, sonrası yağ gibi.

Artık ben de katılmış bulunuyorum Witcher hayranları kervanına! :D

Oyun güzele benziyorda pek anlamadım craft sistemini iksiri falan.

Geri
Yukarı