Witcher 3 bitti

arkadaşlar Witcher 3 bitti Ciri Witcher oldu. Yennefer veya Triss ile ilgili herhangi bir son yaşamadım neden böyle oldu? Sondan kastım oyun bitti ve kimse yok ortada Yennefer'la beraber olmam gerekmiyor muydu?
Oyunun başından sonuna kadar geçen sürede Yennefer ve Triss ile herhangi bir birliktelip yaşadın mı veyahut yakınlaşma? Eğer bunları ikisiyle de aynı anda yaşadıysan büyük ihtimalle seni yatağa bağlayıp ikisi birden terk etmiştir eğer böyle bir son aldıysan eve kimse gelmez boşuna bekleme.

Oyunun başından sonuna kadar geçen sürede Yennefer ve Triss ile herhangi bir birliktelip yaşadın mı veyahut yakınlaşma? Eğer bunları ikisiyle de aynı anda yaşadıysan büyük ihtimalle seni yatağa bağlayıp ikisi birden terk etmiştir eğer böyle bir son aldıysan eve kimse gelmez boşuna bekleme.
Triss'e yol verdim.

Triss'e yol verdim.

Adam ya geldi adam. :D

Şaka bir yana soruna gelecek olursak şöyle anlatayım. Eğer oyunu DLC'ler hariç sadece ana hikaye ve yan görev olarak oynayıp bitirdiysen yanına Triss veya Yennefer gelmez kardeşim bunlardan birinin evine gelmesi için BAW DLC'sini oynayıp Toussaint de bulunan üzüm bağının tapusunu alman ve BAW DLC'sini bitirmen lazım ancak bu şekilde Yennefer, Triss veyahut Ciri evine gelecektir.

Son düzenleme:
Eğer Yennefer veya Triss ile bir sonda bitirmek istiyorsan yapman gereken şey...
Ciri'yi kurtardıktan sonra babası Emhyr var Emreis'e götürmen gerekiyordu. Diyalogları düzgün okusaydın öyle bir fırsatın vardı.

Geri
Yukarı