Witcher 3 Blood and Wine Hikaye

Emirhan Kurt

Centipat
Şimdi ben Witcher 3'ün normal hikayesini Yennefer odaklı bitirdim ama Blood and Wine'nın başındaki mektupta arkadaşım diyordu. Merak ettim şimdi acaba ben Blood and Wine'a o seviyedeki bir hesap isteyip başladığım için mi böyle oldu yoksa farklı bir durum mu var?

Şimdi ben Witcher 3'ün normal hikayesini Yennefer odaklı bitirdim ama Blood and Wine'nın başındaki mektupta arkadaşım diyordu. Merak ettim şimdi acaba ben Blood and Wine'a o seviyedeki bir hesap isteyip başladığım için mi böyle oldu yoksa farklı bir durum mu var?
o seviyede başlayıp hesap istediğiniz için muhtemelen ben oynadığım zaman yennefer ''canım'' gibi bir şey diyordu yanlış hatırlamıyorsam

Eğer mektupta "Senin arkadaşın, Yen." diyorsa oyunu Yennefer veyahut Triss'i seçmeden bitirmişsin. Eğer oyunu bitirdikten sonra ana menüden Blood and Wine seçip tekrardan başladıysan önceki oyunun gitmiştir, oradaki seçimlerinin şu anki kayıt dosyana bir yansıması yok.

Ana hikayeyi Yennefer ile bitirdiyseniz, Blood&Wine ek paketine Yennefer'da gelecektir. Sanırım siz Sadece Blood&Wine deyip oyuna başlamışsınız. Dolayısıyla ana hikayede yaptığınız şeyler gidecek. Bildiğim kadarıyla, oyun otomatik olarak sevgilinizi Yennefer olarak seçecek. Arkadaşım falan demesinde bir sorun yok. Bize de mektup geldi ve arkadaşım olarak hitap ediyordu. Ek pakete Yennefer gelecektir.

Ana hikayeyi Yennefer ile bitirdiyseniz, Blood&Wine ek paketine Yennefer'da gelecektir. Sanırım siz Sadece Blood&Wine deyip oyuna başlamışsınız. Dolayısıyla ana hikayede yaptığınız şeyler gidecek. Bildiğim kadarıyla, oyun otomatik olarak sevgilinizi Yennefer olarak seçecek. Arkadaşım falan demesinde bir sorun yok. Bize de mektup geldi ve arkadaşım olarak hitap ediyordu. Ek pakete Yennefer gelecektir.
Eğer oyunu Yennefer veyahut Triss ile bitirmediysen gelen mektupta "Senin arkadaşın, Yen." yazacaktır. Eğer Yennefer'i seçerek bitirdiysen "Sevgilin Yen." yazacaktır.

Kanka ona çok takılma sırf sana ipucu olsun diye yapılan bir mektup bir de galiba yennefer hiç yok o Dlc'de istesen de göremiyorsun zaten hikayenin sonunda millet dağıldı bir yerlere diyor ya.
Blood&Wine ek paketinde Triss, Yennefer, Ciri hatta Dandelion'u bile görebiliyoruz. Bahsettiğiniz ek paket Hearts of Stone olmalı. O ek pakette ana karakterler ile karşılaşmıyoruz. Oyunda bir evimiz oluyor ve o eve ana hikayede Triss veya Yennefer, eğer iki karakter de oyun sonunda bizi terk etmişse Ciri, eğer ana hikayeyi kötü sonla bitirdiysek ise Dandelion geliyor.
Eğer oyunu Yennefer veyahut Triss ile bitirmediysen gelen mektupta "Senin arkadaşın, Yen." yazacaktır. Eğer Yennefer'i seçerek bitirdiysen "Sevgilin Yen." yazacaktır.
Teşekkürler hocam. Yanlış biliyormuşum demek ki.

Blood&Wine ek paketinde Triss, Yennefer, Ciri hatta Dandelion'u bile görebiliyoruz. Bahsettiğiniz ek paket Hearts of Stone olmalı. O ek pakette ana karakterler ile karşılaşmıyoruz. Oyunda bir evimiz oluyor ve o eve ana hikayede Triss veya Yennefer, eğer iki karakter de oyun sonunda bizi terk etmişse Ciri, eğer ana hikayeyi kötü sonla bitirdiysek ise Dandelion geliyor.

Teşekkürler hocam. Yanlış biliyormuşum demek ki.
Doğrudur hocam ben de direkt pakete başlamıştım o yüzden yanlışım olmuş olabilir.

Öyle olabilir. Normal oyunu bitirdikten sonra DLC'ye başlaman daha iyi olurdu. Bu arada bence önce Hearts of Stone'a başla.

Bitirdim oyunu ama DLC'ye başlarken seviyesi dengelenmiş hesabı seçtim o yüzden galiba neyse sıkıntı yok eski kayıta dönüp devam ederim artık baştan.
Ana hikayeyi Yennefer ile bitirdiyseniz, blood&wine ek paketine Yennefer'da gelecektir. Sanırım siz sadece blood&wine deyip oyuna başlamışsınız. Dolayısıyla ana hikayede yaptığınız şeyler gidecek. Bildiğim kadarıyla, oyun otomatik olarak sevgilinizi Yennefer olarak seçecek. Arkadaşım falan demesinde bir sorun yok. Bize de mektup geldi ve arkadaşım olarak hitap ediyordu. Ek pakete Yennefer gelecektir.

Ana hikayeyi bitirdim DLC'ye başlarken seviyesi dengelensin mi gibi bir şey diyordu onu seçmiştim sanırım ondan neyse ki kayıtlarım duruyor eski kayıttan devam ederek baştan başlarım artık.

Geri
Yukarı