Witcher 3 Blood and Wine ne zaman indirime girer?

strigoi

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Müneccim olmadığınızı biliyorum ama, sizce ne zaman indirime girer? Hearts of Stone ek paketini bitirdim. Sıra bu ek pakete geldi ve bayağı hoş gözüküyor. Merak ettim doğrusu :)Bir ek pakete 40 lira vermek istemiyorum. 20 lira civarlarına düşerse direk alacağım.

Ah şu oyunu bitirdiğim zaman bittiği için yaşadığım üzüntünün çeyreğini bile hiçbir oyunda yaşamadım, öyle boş boş atımla gezip oyunun müziğiyle hüzünlendim, şimdi oyuna girmek bile istemiyorum, moralim bozuluyor sonra :D.

Karantina döneminde satın aldım bitirdim.Oyun adeta bir parçam olmuş.Bittiğine sevinemedim.Daha çok üzüldüm.Her iki pakette harika.The witcher 3 çok iyi.Şu an çalışıyorum o kadar zaman ayıramam.
İnşallah paketi satın alırsan müjdeli haberi bizle paylaş :)

Ah şu oyunu bitirdiğim zaman bittiği için yaşadığım üzüntünün çeyreğini bile hiçbir oyunda yaşamadım, öyle boş boş atımla gezip oyunun müziğiyle hüzünlendim, şimdi oyuna girmek bile istemiyorum, moralim bozuluyor sonra :D.
Skyrimi DLC'leri ile birlikte alın. Aynı moral bozukluğunu hissedersiniz.

Skyrim'i DLC'leri ile birlikte alın. Aynı moral bozukluğunu hissedersiniz.

Skyrim torrent olarak kurdum, Türkçe yamasını yaptım ve birkaç saat oynadım. Bir gerçek var Skyrim kalitesini tartışamam. Fakat o oyun bana geçmedi, merak etmedim. Severek oynayamadım. Ama bu kadar ödüllü oyuna doğru bir an gelince yeniden şans vermeyi düşünüyorum.

Skyrim torrent olarak kurdum.Türkçe yamasını yaptım.Bir kaç saat oynadım.Bir gerçek var skyrim kalitesini tartışamam.Fakat o oyun bana geçmedi.Merak etmedim.Bir hissedemedim.Bir severek oynayamadım.Ama bu kadar ödüllü oyuna doğru bir an gelince yeniden şans vermeyi düşünüyorum.
Forum'da korsan oyun desteği yok. Mesajı çabuk silin linç gelmeden.

Geri
Yukarı