Sürprizbozan Witcher 3 Blood and Wine'da sürekli ölümün önüne nasıl geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pulse2

Femtopat
2 kere son kısmı yapmaya çalıştım. Sürekli Anna ölüyor bile bile. En başa gittim, talimatları uyguladım, günlüğü oku vesaire diyorlar. Günlüğü bulunca içindeki her şeyi de okudum. Bir tek ayakkabıcıya gitmedim. Kimse göstermemiş yani törende 1 veya 2. seçeneği seçsem dahi Anna ölüyor. Ben mezarına gidip hiç çiçek koymadım. Aslında ölmüyor mu bilmiyorum bile, bu sonu almayı hiç istemiyorum ne yapabilirim? Herhangi bir video veya talimat var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spoiler!
Annanın ölmemesi için 2 yol var.
İlk olarak regis in dediği yoldan masallar diyarına gitmeli syanna yi kurtarmali ve detlaff ile gorusturmeniz lazım. Burada detlaff syannayi öldürüyor. Böylece syanna anna yi öldüremiyor. Bu kötü son.
İkinci olarak yine masallar diyarında gezerken kibritci kız ile karsilacaksiniz o kızdan syannanin eşyasını (rozet gibi bir seydi galiba) alıp syannaya verin. Tekrar syanna ile detlaff ı buluşturun böylece detlaff onu olduremeyecek. Savaştan sonra syanna ile konuşunca annayi affedecek bu da en mutlu son.

Spoiler!
Annanın ölmemesi için 2 yol var.
İlk olarak regis in dediği yoldan masallar diyarına gitmeli syanna yi kurtarmali ve detlaff ile gorusturmeniz lazım. Burada detlaff syannayi öldürüyor. Böylece syanna anna yi öldüremiyor. Bu kötü son.
İkinci olarak yine masallar diyarında gezerken kibritci kız ile karsilacaksiniz o kızdan syannanin eşyasını (rozet gibi bir seydi galiba) alıp syannaya verin. Tekrar syanna ile detlaff ı buluşturun böylece detlaff onu olduremeyecek. Savaştan sonra syanna ile konuşunca annayi affedecek bu da en mutlu son.
Syanna ile savaştan sonra konuşmam için ayakkabıcıya gitmem gerekiyor değil mi

Arkadaşın dediğinin haricinde, Syanna'nın huyuna da gitmen gerekiyor. Yani ilişkiye girmek zorunlu değil galiba ama son konuşma sırasında olabildiğince kibar şekilde kardeşini affetmesini öğütlemen lazım. Her şeyi doğru yapıp en son yanlış seçimi yapınca sıkıntı. Ben galiba kendimi tutamayıp "yılanın tekisin" demiştim ve sırf ondan kötü sona ulaştım.

Geri
Yukarı