Witcher 3: Blood and Wine'daki Vizima Görevi

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Merhaba. Oyunu DLCleri ile birlikte bitirdim. Şimdi gitmediğim yerlere bakıyorum ve bunlardan bir tanesinin yeri gizli, bulamadım. Bu konuda yardım eder misiniz? Konum bilgilerini aşağıda paylaştığım haritadan görebilirsiniz. Vizima'da turuncu ünlem işareti ile gösterilmiş. Yaklaşıyorum fakat "aşağıda" olduğunu yazıyor. Aşağıya giden yolu araştırırken gizli bi bölme buldum ama orası bu görevle alakalı değildi.​

Konusu açılmışken de 53. seviye için güçlü kılıç zırh vs. setleri önerebilirseniz sevinirim. Sonuçta epey yere bakmadım. Özellikle Skellige'de çok soru işareti, Toussaint'da çok kontrat bekliyor. Ben de bulunan Büyük Usta Kurt zırhı, 2 adet gümüş 1 adet çelik kılıcın da görüntüsünü paylaşıyorum. Önerebileceğiniz setleri parasıyla da alabilirim. Düşüncem yüksek seviyelerde mümkünse Efsunger teçhizatları elde etmek. Teşekkürler.​

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü 1.jpg
    Ekran Görüntüsü 1.jpg
    144,8 KB · Görüntüleme: 202
  • Ekran Görüntüsü 2.jpg
    Ekran Görüntüsü 2.jpg
    164,1 KB · Görüntüleme: 187
Son düzenleyen: Moderatör:
O ünlemde bir tane soylu var. Gvent oynatıyor. Muhtemelen onun ünlemi. Sarayda göreve denk gelmedim ben oynarken.
En güçlü kılıç bence Blood and Wine DLC'sindeki Lady of the Lake'in görevinde verilen gümüş kılıç. Zırh olarak yine DLC'de görevler ile açılıyordu belki büyük usta olabilir. Onun üstünde efsunger teçhizatları yok diye biliyorum. Çelik kılıç olarak yine DLC'de skill buildine göre farklılık gösterir tabi ama çok fazla kritik hasarı veren turuncu kılıç vardı. Touissant dükalığı subay kılıcı gibi bir şey olabilir ismini hatırlamıyorum. Çelik olarak da onu kullanıyordum.
Düzenleme= Turuncu ünlemi sonradan gördüm. Onun hakkında pek bir fikrim yok. Etrafı iyice gezin belki bir şey bulursunuz.

Lady of the Lake ile çok güçlü bir kılıç varmış evet ona bakacağım ilk. Ama alamadım olmadı diyenler var bakalım. Görev için etrafa iyice baktım ama bulamadım. Ciri ile ilgili olabilir mi bilemiyorum. Ben hüzünlü son ile bitirmiştim.

Lady of the Lake ile çok güçlü bir kılıç varmış evet ona bakacağım ilk. Ama alamadım olmadı diyenler var bakalım. Görev için etrafa iyice baktım ama bulamadım. Ciri ile ilgili olabilir mi bilemiyorum. Ben hüzünlü son ile bitirmiştim.
O kılıcın görevi var. Alamadım olmadı diyenler görevi yapamamıştır belki. Sanırsam canavar kontratı gibi alıyorsunuz. Canavar kontratında gözüküyor ama emin değilim isterseniz internetten bakın. Hatta kontratın adı göldeki canavar gibi bir şey olarak kalmış aklımda ama kontratlara bakın bulursunuz o görevi. Saraydaki ünlemde oyunun bugu vs. değilse efsunger hissiyle dip köşe inceleyin. Belki yerdeki küçük bir şeydir. Ben bilmediğim için o konuda bir yorum yapamıyorum

Efsunger hislerini açıp etrafta iyice gezin. Gizli bir yer var orayı bulman lazım. Sandık var gizli yerde.
Dedim ya o gizli yeri buldum. Orada mektup vardı okudum görev açılmadı. Ünlem hala bekliyor demek ki birbirinden farklı onlar. Yanlış düşünüyorsam tekrar yazın bakayım bir daha.
O kılıcın görevi var. Alamadım olmadı diyenler görevi yapamamıştır belki. Sanırsam canavar kontratı gibi alıyorsunuz. Canavar kontratında gözüküyor ama emin değilim isterseniz internetten bakın. Hatta kontratın adı göldeki canavar gibi bir şey olarak kalmış aklımda ama kontratlara bakın bulursunuz o görevi. Saraydaki ünlemde oyunun bugu vs. değilse efsunger hissiyle dip köşe inceleyin. Belki yerdeki küçük bir şeydir. Ben bilmediğim için o konuda bir yorum yapamıyorum
Tamam onun için bir kaç madde yazılmış bakacağım ona.

Dedim ya o gizli yeri buldum. Orada mektup vardı okudum görev açılmadı. Ünlem hala bekliyor demek ki birbirinden farklı onlar. Yanlış düşünüyorsam tekrar yazın bakayım bir daha.
Pardon onu orayı görünce gizli yere gitti aklım. Buldum dediğin yeri okumamışım.
Kılıç ve zırha gelince bende bunlar var.

Dosya Ekleri

• IMG_20200712_145458.jpg
    IMG_20200712_145458.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 179
  • IMG_20200712_145507.jpg
    IMG_20200712_145507.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 106
  • IMG_20200712_145727.jpg
    IMG_20200712_145727.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 141
O soru işareti muhtemelen bugdan dolayı orada gözüküyor. Vizima'yla bağlantılı bir BaW görevine denk gelmedim hiç. Bu sorunla ilgili sadece bir konu buldum Reddit'de, aynı işaret Kaer Morhen'de de gözüküyormuş. Onun dışında durum belirsiz.

Silah ve zırh için de şöyle bir şey önereyim. Nexusmods'da "Item Levels Normalized" adında bir mod var, oyundaki tüm öğeleri oyuncunun seviyesine ölçekliyor. Herhangi bir ekipmanı seviyesi yüksek olduğu için değil de hoşuna gittiği için kullanmak istiyorsan bu modu deneyebilirsin.
Mod linkini de bırakayım, Item Levels Normalized .

O soru işareti muhtemelen bugdan dolayı orada gözüküyor. Vizima'yla bağlantılı bir BaW görevine denk gelmedim hiç. Bu sorunla ilgili sadece bir konu buldum Reddit'de, aynı işaret Kaer Morhen'de de gözüküyormuş. Onun dışında durum belirsiz.

Silah ve zırh için de şöyle bir şey önereyim. Nexusmods'da "Item Levels Normalized" adında bir mod var, oyundaki tüm öğeleri oyuncunun seviyesine ölçekliyor. Herhangi bir ekipmanı seviyesi yüksek olduğu için değil de hoşuna gittiği için kullanmak istiyorsan bu modu deneyebilirsin.
Mod linkini de bırakayım, Item Levels Normalized .
Evet sanırım bug olduğu yönünde. Modu deneyebilirim. Nasıl yapacağım konusunda biraz daha bilgi yazarsan sevinirim.

Geri
Yukarı