Witcher 3: Blood and Wine'daki Vizima Görevi

Burada hafiflik diye buff mı var ne oluyor bunlar tam olarak?
Onun gibi birşey. Kılıçta eşyada falan soketlere rün taşları yerleştiriliyor ya ondan sonra onu efsunlattırabiliyorsun. Mesela kılıçta da şu var.

Dosya Ekleri

• IMG_20200712_162741.jpg
    IMG_20200712_162741.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 45
Evet sanırım bug olduğu yönünde. Modu deneyebilirim. Nasıl yapacağım konusunda biraz daha bilgi yazarsan sevinirim.
Item Levels Normalized link direkt modun files sekmesine yönlendirecek. Açılan sayfada ilk başta "main files" yazan başlığın altındaki "manual download" seçeneğinden modu indir. İndirdiğin arşiv dosyasını klasöre çıkar. Klasörün içinde "dlc" ve "Mods" adında iki tane dosya var, bunları kopyalayıp oyunun ana klasörüne yapıştır. Yani şuraya:
1594563391739.png
, kurulum bu kadar.

Bir de "Unification Patch" diye bir şey var, modlarda bir sorun yaşanmaması için yapılmış bir topluluk yaması. Oyunda herhangi bir problem yaratmaz, aksine sorunları giderir o yüzden mutlaka kurmanı öneriyorum. Unification patch for 1.32 - 1.31 - 1.31GOTY - 1.31A game versions (UPatch) yine buradan files sekmesine gidip ilk baştaki "main files" kısmından "manual download" diyip indir. Arşivi klasöre çıkart, içinden çıkan "content" ve "Mods" dosyalarını kopyalayıp yine oyunun ana klasörüne yapıştır. Aynı dosya çıkarsa tümünü değiştir yap ve kurulum bitti.

Modlamak istediğin başka bir şey varsa sorabilirsin, mevcut modların çoğuna hakimim. Veya Nexus'dan kendin de bakabilirsin. Ben 100 civarı modla oynuyorum şuan, gerçekten güzel modlar var. Tabii mod sayısı arttıkça kurulum bir tık daha detaylanıyor ama zor bir şey değil, yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Item Levels Normalized link direkt modun files sekmesine yönlendirecek. Açılan sayfada ilk başta "main files" yazan başlığın altındaki "manual download" seçeneğinden modu indir. İndirdiğin arşiv dosyasını klasöre çıkar. Klasörün içinde "dlc" ve "Mods" adında iki tane dosya var, bunları kopyalayıp oyunun ana klasörüne yapıştır. Yani şuraya:Eki Görüntüle 613339 , kurulum bu kadar.

Bir de "Unification Patch" diye bir şey var, modlarda bir sorun yaşanmaması için yapılmış bir topluluk yaması. Oyunda herhangi bir problem yaratmaz, aksine sorunları giderir o yüzden mutlaka kurmanı öneriyorum. Unification patch for 1.32 - 1.31 - 1.31GOTY - 1.31A game versions (UPatch) yine buradan files sekmesine gidip ilk baştaki "main files" kısmından "manual download" diyip indir. Arşivi klasöre çıkart, içinden çıkan "content" ve "Mods" dosyalarını kopyalayıp yine oyunun ana klasörüne yapıştır. Aynı dosya çıkarsa tümünü değiştir yap ve kurulum bitti.

Modlamak istediğin başka bir şey varsa sorabilirsin, mevcut modların çoğuna hakimim. Veya Nexus'dan kendin de bakabilirsin. Ben 100 civarı modla oynuyorum şuan, gerçekten güzel modlar var. Tabii mod sayısı arttıkça kurulum bir tık daha detaylanıyor ama zor bir şey değil, yardımcı olurum.
Bunu yapacağım. Emeğin için teşekkürler.

Edit: Takılırsam sorarım tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı