Witcher 3 "çıplak dağ" ve yanındaki kudret alanına nasıl ulaşılır?

Ukaix

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu dağın üstündeki soru işaretinde kudret alanı var, olaya ulaşmaya çalışıyorum ama belli bir yüksekliği geçtiğimde oyun beni öldürüyor. Sanırım bu dağın girişi de yukarıdan.
Baktığım videolardaki girişler hep fixlenmiş. Buraya nasıl ulaşabileceğimi bilen var mı?

1703080568631.png

Arkadaşlar bu dağın üstündeki soru işaretinde kudret alanı var, olaya ulaşmaya çalışıyorum ama belli bir yüksekliği geçtiğimde oyun beni öldürüyor. Sanırım bu dağın girişi de yukarıdan.
Baktığım videolardaki girişler hep fixlenmiş. Buraya nasıl ulaşabileceğimi bilen var mı?

Eki Görüntüle 2059107
Burası ana hikaye ile alakalı hocam. Muhtemelen oyun bu yüzden öldürüyor sizi, ileride geleceksiniz zaten.

Gwent kartları da sıfırlanıyor. @Ukaix
Sıfırlanan her şeyin tam listesine aşağıda "However, you will LOSE all of the following" kısmından bakabilirsiniz.

Gwent kartları da sıfırlanıyor. @Ukaix

Sıfırlanan her şeyin tam listesine aşağıda "However, you will LOSE all of the following" kısmından bakabilirsiniz.
Kötüymüş ya ben şuan tüm gwen kartlarını kasıyorum, bir tanınırlığı olmayan kişilerden 5 tane kalmıştı. Peki sizce DLC'leri oynamadan NG+ yapmalı mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı