Witcher 3 Ciri nasıl kraliçe yapılır?

Öncelikle Ciri'ye iyi davranın. Babasından para almayın. Dijkstra'ya sert çıkışmayın. Bilgi vereceğinizi söyleyin. Eğer olur da Dijkstra yan görev verirse yapın. Ayrılık durumu olursa Vernon'un tarafını seçin. Böylelikle Ciri, İmparatoriçe oluyor...

Cevaplar için teşekkür ederim. Az önce Dijkstra'nın verdiği bir görevi tamamladım. Bir ayakkabıcı ajanı bulma göreviydi. Onu tamamladım. Vernon Roche'nin verdiği Ves'i kurtarma görevini tamamladım. Philippa Eilheart'ı kurtarmalı mıyım? Nasıl bir yol izlemem lazım şimdi?

Cirilla'yı henüz kurtarmadım.
Dijkstra'yı wild hunt ile savaşa çağırdım ama gelmem dedi.

Cevaplar için teşekkür ederim. Az önce Dijkstra'nın verdiği bir görevi tamamladım. Bir ayakkabıcı ajanı bulma göreviydi. Onu tamamladım. Vernon Roche'nin verdiği Ves'i kurtarma görevini tamamladım. Philippa Eilheart'ı kurtarmalı mıyım? Nasıl bir yol izlemem lazım şimdi?

Cirilla'yı henüz kurtarmadım.
Dijkstra'yı wild hunt ile savaşa çağırdım ama gelmem dedi.
Kurtarmalısın. Tam hatırlamıyorum ama kurtarmadan önce kapıda Dijkstra'ya yumruk atmayacasın. "Emhry ile alakalı bir bilgim var" diyeceksin. Daha iyi hatırlayan arkadaşlar varsa düzeltsin.

Philippa Eilheart'ı kurtardım. Dijsktra ile ilgili bir görev çıkmadı, vernon roche ile olan görevi de yaptım. Şimdi ne olacak?

Geri
Yukarı