Çözüldü Witcher 3 Cloak modu çalışmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Akinbey70

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 6100 gtx 1050 x2 4gb ram
Selam iyi geceler.
Cloak modu kurdum fakat devam et dediğimde oyundan atıyor hata vermeden.
Mod mu bozuk acaba?

Çözüm
Kurduğum mod bu sadece 1 tane mi pelerin var bunda ve rengi değiştirilebiliyor mu?

Alternatif olarak bulduğum mod ise bu
@Aeronight
Benim kullandığım mod Hoods. Tavsiye ettiğim de budur. Birbirinden farklı çeşit pelerinler mevcut ve boyanabilir. Bu modu kurmanız için Hearts of Stone ve Blood and Wine DLC'lerine sahip olmanız gerekir. Kurmak için bu moda da ihtiyacınız var. İkisini de kurduktan sonra Script Merger ile birleştirin. Oyuna girdiğinizde pelerin satın almanız gerekecek. Pelerinleri Velen'da, Baron'un Levazım Subayında, Ak Bostan'da grifinden kurtardığınız adamda (Kederli Şarkı Köprüsü'nde), Novigrad'da Elihal'de bulabilirsiniz. Mergelemekte sorun yaşarsanız tekrar yazın lütfen.
Aynı şekilde modfriendlymeditation dosyasının içinde bu dosyalar var.

Bin klasörünü oyunun ana dosyasına, input. Settings. Part vs user. Settings. Part dosyalarının içeriğini kopyalayıp belgelerimdeki Witcher 3 klasörünün içine atmalısınız. Daha sonra script merger ile merge yapmalısınız.

Teşekkürler halletim content klasörünü yanlış yere atmışım mod ismi yazmayınca tabii :D

Geri
Yukarı