Witcher 3 çöküyor

Onur Polat

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3 oyununa giriyorum. Biraz oynuyorum ve sonra oyun kendi kendine atıyor ve çöküyor hatası alıyorum. Sebebini ve çözümünü bilen var mı?

Arkadaşlar Witcher 3 oyununa giriyorum. Biraz oynuyorum ve sonra oyun kendi kendine atıyor ve çöküyor hatası alıyorum. Sebebini ve çözümünü bilen var mı?
Büyük ihtimalle oyununuz korsan. Yine de soriyim; Korsan mı?

Next gen güncelemesinden sonra oyunu bozdular. bende 8-9 defa çöke çöke 40 saat oynadım halada oynuyorum.
Çözüm ise oyunu DirectX 11 de başlatın.

Büyük ihtimalle oyununuz korsan. Yine de soriyim; Korsan mı?
hayır steamden aldım witcher bundle aldım bu indirimlerde. Oyuna giriyorum girince vermiyor hatayı girip 3-5 dk oynadıktan sonra atıyor oyundan çöktü diyor

Next gen güncelemesinden sonra oyunu bozdular. bende 8-9 defa çöke çöke 40 saat oynadım halada oynuyorum.
Çözüm ise oyunu DirectX 11 de başlatın.
12 ile 11 arasında ne fark var ?

Hayır Steam'den aldım Witcher bundle aldım bu indirimlerde. Oyuna giriyorum girince vermiyor hatayı girip 3-5 dk oynadıktan sonra atıyor oyundan çöktü diyor.

12 ile 11 arasında ne fark var?

Tam emin olmamakla birlikte DirectX11 de RT DLSS gibi özellikler kullanılamıyor.
Başka bir değişiklik yok.

hayır steamden aldım witcher bundle aldım bu indirimlerde. Oyuna giriyorum girince vermiyor hatayı girip 3-5 dk oynadıktan sonra atıyor oyundan çöktü diyor

12 ile 11 arasında ne fark var ?
DirectX 12'de görüntü kalitesi daha iyi