Witcher 3 Çözülmeyen 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 11

ouzzz

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows\System32
Daha fazla  
Selam hocalarım The Witcher 3'e girerken 0xc000007b hatası alıyorum forumdaki tüm cevapları denedim Process Monitor ile log alıp Technopat analiz aracına attım ve dediklerini yaptım yine olmadı. Dünden beri denemediğim yol kalmadı bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür eder, iyi sosyaller dilerim.

Farklı bir cevap veremeyeceğim, çünkü sorun aynı DLL dosyasından kaynaklı gözüküyor bu raporda da. Dediklerimi harfiyen doğru bir şekilde yaptınız mı?
Evet zaten çok basit bir işlem system32 klasöründen msvcp120.dll dosyasını sildim bilgisayarı yeniden başlattım gönderdiğiniz visual c++ paketlerinin ikisini de yükledim yine yeniden başlattım ve aynı hatayla karşılaştım. Kontrol ettiğimde System32 klasöründe sildiğim dll dosyası tekrar yüklenmişti.

Evet zaten çok basit bir işlem System32 klasöründen msvcp120.dll dosyasını sildim bilgisayarı yeniden başlattım gönderdiğiniz Visual C++ paketlerinin ikisini de yükledim yine yeniden başlattım ve aynı hatayla karşılaştım. Kontrol ettiğimde System32 klasöründe sildiğim DLL dosyası tekrar yüklenmişti.

Tamamdır, öyle olması gerekiyor zaten. Sizin elle attığınız DLL dosyasını sildirip paketler ile doğru bir şekilde yükletiyoruz. Dosyayı tekrar silip dediğim paketleri tekrar kurun. System32 klasörüne gelen msvcp120.dll dosyasına dokunmayın.

Tamamdır, öyle olması gerekiyor zaten. Sizin elle attığınız DLL dosyasını sildirip paketler ile doğru bir şekilde yükletiyoruz. Dosyayı tekrar silip dediğim paketleri tekrar kurun. System32 klasörüne gelen msvcp120.dll dosyasına dokunmayın.
Yeniden başlattığım zaman sorun oluyor sanırım bu kez yeniden başlatmadan denedim ve oldu. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı