Çözüldü The Witcher 3 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

129592

Kilopat
The Witcher 3 açılmıyor Steam'den oynaya basıyorum 3 saniye açılıyormuş gibi oluyor ama hiçbir şey olmuyor oyunun dosyalarından açmaya çalıştığımda da bu hatayı alıyorum forumdaki bütün konuları inceleyip denedim ama hiçbiri çare olmadı Witcher1 ve 2'de sorun yok ama 3 açılmıyor lütfen yardımcı olur musunuz?

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Hatayı Google'da aratmak gibi bir şey yapmayın. Her sorunun çözümü aynı değildir.

C:\Windows\System32\msvcp120.dll
C:\Windows\SysWOW64\msvcp120.dll

Bunları silip aşağıdakileri kurun.
Rapor paylaşın.

Rapor paylaşın.

Logfile.rar işte rapor.

Visual C++ ve net Framework paketlerini yükleyin sırayla.

Hepsini yükledim sildim onardım hiçbir işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatayı Google'da aratmak gibi bir şey yapmayın. Her sorunun çözümü aynı değildir.

Çözüm

Malesef hepsini yaptım konu açmadan önce işe yaramadı.

Denetim masasından C++'ın 2013 ve 2015 sürümlerini ve bahsettiğim konumlardaki dosyaları silin. Sonra linkini verdiğim yazılımları kurun.

Yine olmazsa yeni bir rapor paylaşın.

Denetim masasından C++'ın 2013 ve 2015 sürümlerini ve bahsettiğim konumlardaki dosyaları silin. Sonra linkini verdiğim yazılımları kurun.

Yine olmazsa yeni bir rapor paylaşın.
Dediğiniz gibi denetim masasından silip restart atıp tekrar kurdum oyun açıldı teşekkürler yardımcı olan herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı