Witcher 3'te yeni oyun iki kez yapılır mı?

Geralt11

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 13400F / RTX 4060 / GİGABAYTE H610 M K DDR4 /MLD M500 ULTRA 1 TB /GSKİLL RİPJAWS (2X8) 3200mHz DDR4 /MSİ M240 / 80+ PSU/
Witcher 3 ana hikayesi ve Blood and Wine'ı bitirdim ancak Hearts of Stone'u bitirmedim ve bunu yeni oyun + ile yaptım. Seviyem 95 ve itemlerim çok güçlü 0'dan başlarsam fark olmayacak biliyorum ancak insanın içi bir garip oluyor. Sanki bütün emekleri gitmiş gibi o yüzden bende yeni oyun artıyı 2. kez yapmak istiyorum. Yapılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 ana hikayesi ve Blood and Wine'ı bitirdim ancak Hearts of Stone'u bitirmedim ve bunu yeni oyun + ile yaptım. Seviyem 95 ve itemlerim çok güçlü 0'dan başlarsam fark olmayacak biliyorum ancak insanın içi bir garip oluyor. Sanki bütün emekleri gitmiş gibi o yüzden bende yeni oyun artıyı 2. kez yapmak istiyorum. Yapılabilir mi?
Eğer yan görevleri oynamadıysanız yan görevleri oynamak şartıyla tekrar oynayabilirsiniz ama aynı tadı kesinlikle vermiyor.

Yeni Oyun+ kaydınız ve ilerlemenizle ikinci bir Yeni Oyun+'a başlayamıyorsunuz, oyunda kendiliğinden böyle bi' özellik yok.
PC'de NG+ kaydıyla ikinci bir NG+ oynamak için "New Game Plus Plus" modu vardı diye hatırlıyorum ama kendim hiç kullanmadım. İsterseniz bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı