Sürprizbozan Witcher 3 DLC önerileri

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beratsvus

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese. Az önce oyunu 73,4 saat ve 35 seviye olarak bitirdim oyunu.
Finalde Kaer Morhen'e attı ve tüm ana karakterler yok oldu bir anda, kendimi çok kötü boşlukta hissediyorum. Kısaca seçimlerimden bahsedeyim, Radovid ölmediği için savaşlar vesaire o kısımlar çok ilgilendirmiyor beni açıkçası. Ciri'yi Witcher yapmak istiyordum ve yaptım, Yennefer ile hayatımı sürdürdüm.
Şimdi size soracağım soru: Hangi DLC'leri tavsiye edersiniz?
Ayrıyeten yaptığım seçimlere dayanarak, Yennefer ve Ciri'yi bol bol görebileceğim bir DLC var mı?

GOTY almadın mı hos ile başla sonra baw yap hos daha kısa baw uzun.
Hocam şuan hiç dlc almadım. hos ve baw'ın hikayeleri 3 ile bağlantılı mı, bu 2 dlc birbiri ile bağlantılı mı ve
Yennefer-ciri dandelion gibi isimleri görebilecek miyim?

İlk önce HoS, ardından BaW'ı oynayın.

Hayır, bol bol görebildiğiniz bir DLC yok. Sadece birkaç diyalog.
Teşekkür ederim. Sizin için oynamaya değer mi diye sorsam?

Önce HoS'u sonra BaW'ı oynayın. Dlc'ler ana hikayede gördüğünüz karakterler yerine sizi yeni karakterler ile tanıştırıyor. Kesinlikle dlc'leri oynayın.

Şahsen ben hikayeyle hiç bir bağlantısı olmadığı için DLC'leri hiç sevmedim ama yine de her Witcher severin oynaması gerektiğini düşünüyorum. Önce Hearts of Stone, sonra da Blood and Wine oynamanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı