Witcher 3 DLC önerisi

Lesath16

Centipat
Daha fazla  
Oyunun ana hikayesini bitirdim, şimdi sırası ile hangi dlcleyi almam gerekiyor? Ortalama DLC'leri bitirmek ne kadar sürüyor? Bu arada DLC'ler alınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alınmalı, ana oyundan daha sağlam olduklarını düşünüyorum.
İlk olarak Hearts of Stone'u oyna, daha sonra da Blood and Wine'a geç. Oynanış sürelerine ise howlongtobeat adlı siteden bakabilirsin.

Bunu alın. Hangi sırayla oynanıyor bilmiyorum.

Heart of Stone gorece kisa ama zevkli DLC. Olaylar farkli yerlere kayiyor. Blood and Wine uzun ve bir o kadar da eglenceli. Pastel renk temasi ve atmosfer inanilmaz. Gorevler de oyle. Ilk Heart of Stone, sonra Blood and Wine oynanmali. Mutlaka alin derim.

Oyunun ana hikayesini bitirdim, şimdi sırası ile hangi dlcleyi almam gerekiyor? Ortalama DLC'leri bitirmek ne kadar sürüyor? Bu arada DLC'ler alınmalı mı?
İki DLC'de birbirinden güzel, alınır. İlk Hearts of Stone oyna sonra Blood and Wine'a geç. Aralarından en güzeli Blood and Wine ama hikaye olarak Hearts of Stone.

Şu an iki DLC'yi de indiriyorum, başlarken hangisiyle başlayacağım konusunda seçim yapabiliyorum değil mi?
Yapabilirsiniz ama yine de level gereksinimleri sebebiyle önce Hearts of Stone, daha sonra Blood and Wine'ı oynamanız daha iyi olur. Ana hikayeyi bitirdiyseniz büyük ihtimalle 30 level civarındasınızdır. Hearts of Stone görevleri level gereksinimi olarak 32'den başlıyor, 36'ya kadar gidiyor. Hikaye DLC'lerinin daha kısa olanı ve ana oyun haritasında geçiyor. İçerik ve yeni şeyler açısından biraz daha basit ve sade ama yine de kötü değil.
Blood and Wine görevleri 34'ten başlıyor ve 49'a kadar gidiyor. Hikayesi daha uzun, kendi haritasında geçiyor. Büyüklüğü, içerikleri ve eklediği yeni şeyler açısından daha iyi. Oyunun ve Geralt macerasının sonunu getiriyor denebilir.

Zaten oyunda 2 tane hikaye dlc si var aga diğerleri zırh görünüş falan. Önce hos başla sonra b&w. 2 görev ekleniyor istediğine gidip dlc yi başlatıyorsun.

Geri
Yukarı